27163459
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autokemp Hamr na Jezeře

Českolipsko

Školní ul.
Hamr na Jezeře, 471 28

GSM:+420 724 807 593
Fax:+420 487 851 822
E-mail:obec@obechamr.cz
Web:www.obechamr.cz/turistika-a-cykloturistika/autokemp/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 100 CZK

Kapacita

Kapacita chatek: 44
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 11
Počet 4 lůžkových chatek: 11
Kapacita - karavany:30
Kapacita - stany:200
Autokemp Hamr na Jezeře poskytuje ubytování v krásném klidném prostředí borového lesa, poblíž Hamerského jezera v regionu Máchův kraj.

Autokemp Hamr na Jezeře - ubytování, stravování:

Ubytovaní v kempu na celou hlavní pláž jezera za vstupné od 20 Kč: na pláži je připravena pro letošní léto obří vzduchová trampolína, adrenalinová lanová dráha, máme pro vás přímo z obce Hamr na Jezeře vybudované další nové kilometry pro IN-LINE bruslaře a cyklisty s perfektním hladkým povrchem a hlavně s vyloučenou motorovou dopravou, vedoucí lesem od hradu k hradu. Rybáři mají v jezeře dostek velkých ryb.

Autokemp Hamr na Jezeře - aktivity:

Hamr na Jezeře vám nabízí ideální klidnou rodinnou dovolenou s možností koupání, vodních sportů, turistiky a cykloturistiky, rybaření, houbaření či horolezectví v Děvínském revíru.

Hamerské jezero se vyznačuje čistou a průzračnou vodou a má udržovanou prosluněnou písečnou pláž dlouhou téměř 300 metrů. Voda v jezeře je udržována přirozeně a díky nedalekým přírodním prameništím nevykazuje v letních měsících přítomnost tolik obávaných sinic.

V okolí kempu je možné navštívit řadu volně přístupných kulturních a přírodních památek. Za pozornost stojí zřícenina hradu Děvín či skalního hradu Stohánek, který byl sídlem zbojníků a poustevníků), dále Skalní divadlo (se Schwardswaldskou kamennou bránou - malou sestrou Pravčické brány), přírodní Chrastenský vodopád, Schachstain (ukázka dobývání železné rudy v Hamru se zachovalou původní šachtou), Malý a Velký Jelení vrch s úchvatným rozhledem do okolí, rašeliniště Černý rybník se spoustou chráněných rostlin a živočichů, vrch Stříbrník se šestibokými čedičovými hranoly, Široký kámen a další.

V okolí Hamru na Jezeře byl vybudován modrý turistický naučný okruh, spojující všechny přírodní památky v okolí. V sousední Stráži pod Ralskem je možno vyzkoušet vodní lyžování na závěsném vleku..

Otevírací doba

Květen - Září --

Pláž, autor: Milan Dvořák

Služby v okolí

Bankomat:3 km
Banka:3 km
Pošta:0,4 km
Obchod:0,4 km
Vlaková zastávka:7 km
Autobusová zastávka:0,4 km
Bazén:3 km
Koupaliště:0,2 km
Golf:12 km
Bowling:7 km
Půjčovna kol:3 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna lodí

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace obchod hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy pitná voda teplá voda elektřina bezbariérový přístup domácí zvířata akceptována

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lůžkoviny

Parkování

Parkování: parkování u chatky, parkování u stanu

Pláž, autor: Milan Dvořák
Pláž, autor: Milan Dvořák
Velká chata, autor: Z archivu obce Hamr na Jezeře
Sociální zařízení, autor: Z archivu obce Hamr na Jezeře
Autokemp Hamr na Jezeře, autor: Z archivu obce Hamr na Jezeře
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu