30894085
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Golf Mladá Boleslav

Český ráj

Michalovice 72
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 739 456 992
E-mail:golf@golfmladaboleslav.cz
recepce@golfmladaboleslav.cz
Web:www.golfmladaboleslav.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Golfový areál, ve kterém si nejen výborně zahrajete golf, ale můžete se tu nechat hýčkat opravdu širokou nabídkou wellness služeb.

Osmnáctijamkové hřiště se nachází v příjemném a klidném prostředí na okraji Mladé Boleslavi. Nezaměnitelnými prvky tohoto hřiště jsou stolová hora uprostřed areálu, poskytující výhled na všechny odpaliště i greeny, dvě velké vodní plochy, hnízdiště Břehule říční (Sand Martin), která dala celé osmnáctce i své jméno a ojedinělým prvkem je i tribuna v prostoru jamkoviště č.18, ze které se nabízí výborný pohled na jamkoviště č.9 a č.18 a odpaliště jedničky a desítky.

Dále areál nabízí 3 špičkové golfové simulátory, restauraci, dětský klub, masáže, kosmetiku, solárium, manikúru, pedikúru, saunu, wirlpool, kosmetický salon a další.

Dovolená s dětmi - nabídka

V době, kdy rodiče tráví čas na hřišti či využívají služeb wellness centra je pro děti připravený plně vybavený dětský koutek. Je určen pro děti od 3 do 12 let bez doprovodu rodičů.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Golf Mladá Boleslav je vhodný pro pořádání firemních akcí. K dispozici je restaurace, wellness centrum, terasa a konferenční prostory. Možnost zajištění cateringu.

MICHALOVICE, Golfové hřiště

Počet jamek: 18
Délka - muži: 6530
Délka - ženy: 5056
PAR - muži: 72
PAR - ženy: 72
Vybavení: driving range, putting green, půjčovna - motorové vozíky, půjčovna - ruční vozíky, půjčovna - golfové hole, parkoviště, bezbariérový přístup, internet, dětský koutek, restaurace, občerstvení, instruktor

MICHALOVICE, Golfové hřiště
MICHALOVICE, Golfové hřiště
hra - Gabriela Dlasková
Jamka č. 14
Golf
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu