28425416
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Koupaliště Mladá Boleslav

Český ráj

Jičínská
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 725 004 472
+420 602 252 550
E-mail:janska@saramb.cz
novakova@saramb.cz
Web:www.saramb.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Areál městského koupaliště nabízí celosezoně vyhřívanou vodu na 26 stupňů a spoustu atrakcí.

Areál koupaliště je možno rozdělit do čtyř částí a to na vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž s nafukovací trampolínou a občerstvení.

Vodní svět je tvořen rekreačním bazénem a brouzdališti. Rekreační bazén s výškou vodní hladiny od 0,5 m do 1, 80 m nabízí především odpočinek a relaxaci, ale i možnost vyžití na uzavřené skluzavce pro starší děti a dospělé a na malé skluzavce podoby draka pro malé děti. Ochoz rekreačního bazénu tvoří čistá zóna ze zámkové dlažby, přístupná přes brodítka se sprchami.

Ve velkém 25 metrovém plaveckém bazénu návštěvníci jistě uvítají velký 60 metrový tobogán, divokou řeku, skokanské můstky, masážní lůžka, chrliče, síť s plováky. Na plavce čeká šest plaveckých drah. Největším lákadlem dozajista bude tzv. vědro. Tato v Čechách ojedinělá atrakce zajisté potěší všechny věkové kategorie. Princip spočívá v tom, že vědro o objemu 2000 litrů, které je umístěno v osmimetrové výšce, se postupně naplní. V momentě, kdy bude plné se převrátí a vylije do bazénu. Před silnou vodní vlnou koupající ochrání stříška, která tento proud zmírní.

V čisté zóně jsou k dispozici návštěvníkům plážová lehátka a půjčovna různých podpůrných prostředků pro plavání. Pro ty nejmenší jsou připravena dvě nerezová brouzdaliště s fontánkou, mini vodním jezem, skluzavkou ve tvaru brontosaura a vodotryskem podoby delfína. K bazénu rovněž náleží jednoduché, leč funkční převlékárny a uzamykatelné skříňky pro uložení odložených věcí.

Dětské hřiště a sportovní hřiště nabízí rovněž zábavu pro všechny věkové skupiny. Dětské hřiště je vybaveno houpačkami a domečkem s pískovištěm pro nejmenší návštěvníky, věží s prolézačkami pro starší děti a dominantu hřiště tvoří dřevěná loď s kormidlem, prolézačkami a dalšími možnostmi zábavy. Pro maminky skýtá dostatečné množství laviček.

Sportovní hřiště jsou trojího typu a sice hřiště na minikopanou, hřiště na plážový volejbal a hřiště na badminton. Všechna jmenovaná hřiště včetně dětského jsou volně přístupná a to i v období mimo koupací sezónu. V areálu hřišť jsou rovněž instalovány ruské kuželky, dva stoly pro stolní tenis a opodál u občerstvení dvě dráhy na minigolf. Sportovní náčiní je možno zapůjčit zdarma v půjčovně, která je součástí čisté zóny.

Součástí areálu je dále písečná pláž s jemným, bílým, křemičitým pískem a nafukovací trampolínou o rozměrech 10 x 16 m určenou pro všechny věkové skupiny návštěvníků.

Občerstvení je možno zakoupit v bufetu, který je součástí areálu, nabízí studené i teplé pokrmy, teplé a studené, nealkoholické i alkoholické nápoje, zmrzlinu a cukrovinky. Občerstvení je vybaveno pohodlným posezením se slunečníky.

Dovolená s dětmi - nabídka

Brouzdaliště, dětské hřiště, písečná pláž s nafukovací trampolínou.

Aktivní dovolená - nabídka

Hřiště na minikopanou, hřiště na plážový volejbal, hřiště na badminton, ruské kuželky, stoly pro stolní tenis, dvě dráhy na minigolf. Možnost zapůjčení sportovního náčiní.

Otevírací doba

Květen - Září Po - Ne 9:00 - 19:00
Květen - Září Po - Ne 19:30 - 23:30

Od 19.30 začíná večerní koupání.

Vstupné

Celodenní vstupné bez velkého tobogánu
Plné vstupné:75,00 CZK
Děti:45,00 CZK
Senioři:50,00 CZK
Poznámka:Vstupné pro děti platí od 100 do 149 cm výšky.
Celodenní vstupné včetně velkého tobogánu
Plné vstupné:100,00 CZK
Děti:65,00 CZK
Senioři:50,00 CZK
Poznámka:Dětské vstupné platí pro 100 až 149 cm výšky.
Noční koupání (19:30 hod – 23:30 hod):
Plné vstupné:50,00 CZK
Odpolední koupání (Po – Pá 16:00 hod – 19:00 hod):
Plné vstupné:40,00 CZK
Děti do 100 cm, důchodci nad 70 let, vozíčkáři
Poznámka:zdarma
Koupaliště Mladá Boleslav

Typ zařízení: aquapark, venkovní koupaliště
Pláž: travnatá
Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, divoká řeka, skluzavka, tobogán, skokanský můstek, vodní atrakce, vodotrysk, chrliče, termální bazén
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, plavčík
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal

Koupaliště Mladá Boleslav
Koupaliště Mladá Boleslav
Koupaliště Mladá Boleslav
noční koupání
noční koupání
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu