28425416
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Kostolník - kulturní a outdoorové aktivity

Český ráj

Malá Skála
Malá Skála, 468 22

GSM:+420 603 271 283
E-mail:info@kostolnik.cz
Web:www.pujcovnalodimalaskala.cz
www.kostolnik.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Nabízíme kulturní akce, outdoorové aktivity, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna lodí, raftů a vodáckého vybavení na řece Jizeře, horská kola, čtyřkolky, kulturní služby atd.

Půjčujeme vodácké vybavení, plastové a nafukovací kanoe, kajaky, rafty, pádla, barely, záchranné vesty, přilby a to jak pro jednotlivce, školy, firmy, rodiny nebo dětské tábory. Vybavení je k vyzvednutí přímo na Malé Skále nebo v Liberci, popř. vám ho půjčíme i na jinou vodu, příp. vybavení dovezeme či odvezeme dle dohody, připravíme k nalodění - např. řeka Jizera, Malá Skála. V nabídce také podvečerní nebo večerní plavba po řece Jizeře.

Příloha

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu