27169034
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Tomovy parky s.r.o.

Český ráj

Karlovice-Radvánovice 123
Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 389 181
GSM:+420 731 612 216
E-mail:obchod@tomovyparky.cz
Web:www.tomovyparky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Dětská hřiště, atypické herní prvky a další mobiliář
  • Firma Tomovy parky s.r.o. vznikla v roce 2003 z nadšení tří společníků v malé dílničce v centru Turnova. Pod jejich rukama začala vznikat unikátní dětská hřiště z dosud v Česku netradičního materiálu - akátového dřeva. Akát je strom pocházející ze severní Ameriky, jeho dřevo je nesmírně houževnaté, jde o nejtvrdší dřevinu rostoucí v Evropě. A to je právě velké plus pro dětská hřiště - dřevo vydrží velkou zátěž a navíc má beztřískovou strukturu, takže nemůže docházet k poranění dětí jako v případě hřišť, realizovaných z jiného materiálu. Celý proces výroby je od počátku až do fi nální podoby prováděn ručně.
  • Dnes v Čechách, na Moravě a v okolních evropských státech stojí již stovky těchto originálních dětských hřišť, atypických herních prvků a dalšího mobiliáře. Výrobní areál v Hnanicích zaměstnává přes 100 lidí.
  • Výrobky fi rmy mají nejvyšší českou a evropskou certifi kaci kvality, Tomovy parky jsou zařazeny do prestižní Evropské federace výrobců dětských hřišť FEPI. Firma z Českého ráje se tak stala první ze střední a východní Evropy, které se této pocty dostalo.
  • Společnost Tomovy parky s.r.o. je také provozovatelem unikátního a v České republice jediného přírodního dětského parku Šťastná země v Radvánovicích u Turnova. Jeho branami od jara do podzimu projde na 50 tisíc dětí a dospělých. Právě zde se také zájemci mohou nejlépe seznámit s originálními výrobky fi rmy. Na ploše areálu jsou desítky zábavních dřevěných prvků pro děti: napodobenina zámku Hrubá Skála, dřevěné houpačky, prolézačky, lanovky, ale i novinka na českém trhu - jedinečné vzduchové trampolíny a spousta dalších atrakcí pro malé a velké. Šťastná země nabízí možnost netradičního využití volného času, o prázdninách se tu konají velkolepé kulturní a zábavní akce pro celou rodinu - například slavnosti slámy, gotická nebo rajčatová bitva a další.
Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek

Výklad v cizím jazyce: angličtina

Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek
Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek
Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu