26820277
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Farma Klokočí - Rodina Hudských

Český ráj

Klokočí 73
Turnov, 511 01

GSM:+420 739 756 657
E-mail:farma@klokoci.cz
Web:www.klokoci.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Bio ovoce a zelenina, jedlé květy, sušené ovoce, med.
  • Anna Hudská se zemědělstvím zabývá od dětství, ale naplno se svému zájmu věnuje až od roku 2006, kdy od tchána převzala pěstování dýní, pořídila první dva králíky.
  • Hospodářství rozšiřuje postupně, snaží se o vyváženost rostlinné a živočišné výroby a uplatňování všech aspektů trvale udržitelného rozvoje (ekologického, sociálního i ekonomického). V současné době uplatňuje systém prodeje svých produktů formou "bedýnek". Což je je systém jak dostat co nejrychleji kvalitní čerstvé (nejčastěji Bio) potraviny od farmáře přímo ke spotřebiteli. Podrobné informace o systému bedýnek lze získat na www.bedynky.cz. Informace o bedýnkovém družstvu v Liberci prostřednictvím kterého se můžete dostat k produktům z Farmy Klokočí pak na www.bedynky.blogspot.com.
  • Návštěvníci jsou v Klokočí vítáni, najdou zde netradiční plemena zvířat, zapomenuté odrůdy zeleniny, včelí úly, neobvyklé zemědělské postupy… Zvířata jsou zvyklá na přítomnost malých dětí. Můžete tu leccos vidět a nakoupit, ale též vyzkoušet, pohladit, pochovat, ochutnat … zkrátka zažít.

V průběhu roku je v prodeji je až 50 druhů sezonní zeleniny mj. dýně hokkaido i sušené ovocné speciality (ovocné bonbony, jablečné, hruškové křížaly, ořechy), dále potom bylinky - čerstvé i sušené. Anna Hudská rozšířila svůj sortiment produktů o med, který u ní můžete zakoupit celoročně.


Farma Klokočí, autor: archiv Farma Klokočí

Výklad v cizím jazyce: angličtina

Farma Klokočí, autor: archiv Farma Klokočí
Farma Klokočí, autor: archiv Farma Klokočí
Farma Klokočí, autor: archiv Farma Klokočí
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu