27177319
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Pekárna a cukrárna Mikula

Český ráj

Studentská 1558
Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 313 536
GSM:+420 608 313 536
E-mail:info@pekarnamikula.cz
Web:www.pekarnamikula.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Sladké i slané pečivo vyráběné dle tradičních receptur, velká část je pečená v parní peci. Sortiment doplňuje cukrářská výroba zastoupená dorty, zákusky či točenou zmrzlinou vlastní receptury.
  • Od roku 1997 je majitelem pekárny v turnovské ulici 5. května Jiří Mikula, který tu začal pracovat pět let před tím. Pekárna se vypracovala mezi nejlepší v regionu. Je to především díky, originální parní peci a tradičním výrobním postupům. Proto jsou její výrobky chuťově i napohled jiné než běžné, standardní pečivo.
  • Pekárna vyrábí plný sortiment běžného pečiva - chleba, housky, rohlíky, celozrnné pečivo, koblihy, listové a třené výrobky.

  • Součástí sortimentu jsou i speciality z Českého ráje pečené dle původních dochovaných receptur, jako jsou Kruchovky.
  • Pekárna Mikula má síť vlastních prodejen, jen v Turnově jich napočítáte sedm. Další najdete v Bělé u Turnova, v Rovensku, na Vyskři, na Malé Skále, v Železném Brodě, v Semilech, v Mnichově Hradišti, nebo i v Jablonci nad Nisou.

  • Stylové Cukrárny Mikula v Turnově a Mnichově Hradišti nabízí příjemné prostředí a hlavně široký výběr poctivých dortů, zákusků, lahůdek, ale i jahodovou a vanilkovou zmrzlinu vlastní receptury.


 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu