26075963
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Atelier Kamila

Český ráj

Rohliny 39
Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 313 197
GSM:+420 777 937 484
E-mail:kamila@quick.cz
Web:www.parsi-glass.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Skleněné šperky, dekorativní výtvarná díla - výtvarnice Kamila Parsi Žďárská vytváří jedinečné objekty s květinovými či fi gurálními motivy. V jejím ateliéru v Rohlinách u Turnova naleznete také bohatou kolekci skleněných šperků, květin a nepřeberné množství drobných závěsných dekorací i jiných zajímavostí.
V ateliéru Kamily Parsi můžete shlédnout výrobu skleněných figurek, šperků, špendlíků, květin nebo vinutých korálků. Všechny výrobky lze také přímo na místě zakoupit. Můžete se dozvědět o historii výroby skleněných figurek u nás a mnoho dalších užitečných zajímavostí o skle, popř. si výrobu i vyzkoušet.
  • Výtvarnice má i klasické vzdělání v oboru, činnosti se věnuje od roku 1998. Při práci se sklem kombinuje téměř všechny techniky známé od počátku fi gurkářské výroby u nás, přičemž usiluje o maximální využití úžasných vlastností skla. Veškeré práce jsou prováděny výhradně tradičními postupy sklářské výroby bez použití strojní technologie a forem, tudíž každý kus je neopakovatelný originál.
  • Naleznete zde nápadité a vkusné doplňky každého interiéru či dámského šatníku, konkrétně šperky, vinuté perle, figurky, závěsné dekorace a další.
  • Skleněné výrobky si můžete zakoupit prostřednictvím on-line shopu na http://www.parsi-glass.cz/.
  • Ateliér je otevřen kdykoliv po předchozí telefonické či e-mailové dohodě.

Otevírací doba

Otevřeno dle dohody.

Parsi Glass, autor: Parsi Glass

Výklad v cizím jazyce: angličtina

Parsi Glass, autor: Parsi Glass
Šperky
Šperk
Dekorativní dílo
Dekorativní dílo
Parsi Glass, autor: Parsi Glass
Parsi Glass, autor: Parsi Glass
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu