27247222
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ubytování Terezka

Český ráj

Hrubá Skála 49
Hrubá Skála, 511 01

GSM:+420 736 777 413
+420 605 955 205
E-mail:h.lamacova@email.cz
Web:www.ceskyraj.info/terezka
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových: 4
Ubytování Terezka leží v centru turistického regionu Český ráj, mezi obcemi Hrubá skála a Doubravice. Ubytování Terezka je sezónní, je otevřeno pouze mimo topné období.

Ubytování Terezka - ubytování:

Ubytování Terezka je apartmánového typu. K dispozici jsou 4 čtyřlůžkové apartmány se společným moderním sociálním zařízením a vybavená kuchyňka (varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazničkou, kávovar, varná konvice, nádobí). Pokoje vybaveny televizí se satelitním příjmem.

Ubytování Terezka - další vybavení:

Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem, velká zahrada, rybníček s možností koupání, a dětský koutek. Parkování je možné přímo u objektu pod uzavřením. Rychlé připojení WI-FI v objektu i na jednotlivých pokojích.

Ubytování Terezka - aktivity:

V sousedství ubytování Terezky jsou tenisové kurty (50 m). Dále je možné koupání v Lázních Sedmihorky  4 km, jízda na koních 3 km. Obchod 250 m, restaurace 500 m.  Na dosah je Nedaleko Hruboskalské skalní město se Zlatou stezkou Českého ráje, rybníky (Podtrosecká údolí), hrady a zámky (Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, Kost, Potštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec).  Ubytování Terezka je ideální pro malou skupinu nebo společnou dovolenou dětmi. Optimální poloha vybízí k  provozování turistiky a cykloturistiky.

Dovolená s dětmi - nabídka

Ubytování Terezka je vhodné pro rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici venkovní posezení, rybníček s možností koupání, a dětský koutek s pískovištěm. Pozemek je oplocený a zamykatelný. Pro děti též možnost vyžití v přírodním areálu Šťastná země

Aktivní dovolená - nabídka

Ubytování láká k aktivní dovolené. Je zde možnost úschovy jízdních kol. Okolí je vhodné k provozování turistiky a cykloturistiky. V sousedství naleznete tenisové kurty.

Ubytování Terezka

společné WC společná koupelna TV na pokoji TV-SAT internet v objektu WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa hřiště dětské hřiště tenisové kurty stolní tenis uzavřené parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: jazykové znalosti

Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
Ubytování Terezka
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu