25740062
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Železniční muzeum Frýdlantských okresních drah

Jizerské hory

Žitavská 867
Frýdlant, 464 01

GSM:+420 721 404 011
+420 606 302 260
E-mail:spolek.fod@seznam.cz
Web:www.hermanicka.wz.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Spolek Frýdlantské okresní dráhy otevřel v areálu bývalého lokomotivního depa F.O.D. netradiční železniční muzeum. Návštěvníkům nabídne prohlídku historických vozů, drážní techniky a fotografií z tratí Frýdlantské okresní dráhy.

Muzeum se nachází v areálu bývalého lokomotivního depa F.O.D. - Č.S.D. ve Frýdlantě, Žitavská ul., pár minut pěší chůze od železniční stanice.

Přístup z železniční stanice je ulicemi Nádražní a Žitavská, před železničním přejezdem vpravo, parkování možné v ulici Úzká. Do areálu muzea není vjezd motorových vozidel z bezpečnostních důvodů povolen.

Muzeum bude otevřené jen o letních prázdninách, a pouze v sobotu. Součástí prohlídky je i odborný výklad.

Otevřeno i jako doprovodný program Valdštejnských slavností!

Otevírací doba

Červen - Srpen So 9:00 - 16:00

Telefonicky lze domluvit návštěvu i mimo otevírací dobu. Vstupné v tomto případě činí 30,-Kč a je nutné zakoupit minimálně 5 vstupenek.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu