30253787
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Paintball Liberec - strileni.cz - hřiště Mimoň

Českolipsko

Mimoň, 471 24

GSM:+420 722 265 455
E-mail:strileni@strileni.cz
Web:www.strileni.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Paintballové hřiště Mimoň nabízí nevšední adrenalinový zážitek v rámci podnikových teambuildingů, stejně jako pro skupiny přátel, kteří společně a aktivně tráví volný čas. Město Mimoň leží nedaleko Máchova jezera, a tak paintball může být příjemnou změnou v rámci dovolené u vody.

Paintball je moderní adrenalinový sport s neustále vzrůstající oblibou mezi ženami i muži všech věkových kategorií.

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole na stlačený vzduch nebo oxid uhličitý, které vystřelují želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem.

Při paintballu je nejdůležitější rychlost, postřeh, taktika, spolupráce a dobrá muška. Samotná hra se dá různě modifikovat a tak se nikdy nestává nudnou. Je tomu právě naopak a pro spoustu hráčů se stává spíše jakousi drogou.

Nejen že půjčujeme kvalitní poloautomatické (samonabíjecí) zbraně, které uspokojí i ty nejnáročnější střelce, ale hlavně můžeme zajistit různorodá hřiště od luk, polí a lesů až po staré haly.

Přijďte si zahrát paintball na našich hřištích v okolí měst Mimoň, Liberec, či na vlastní Vámi určené lokalitě na kterou Vám rádi zapujčíme profesionální nafukovací překážky. Paintball můžeme navíc zorganizovat pro Vaši firmu či skupinu kdekoliv u Vás. Nabídneme Vám neuvěřitelně zábavné paintbalové klání s různými bojovými scénáři. Samozřejmostí je zapůjčení kvalitního vybavení za bezkonkurenční ceny. Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi značek Tippmann a Spyder. K dispozici máme taktéž zbraně typu pump-action.

V ceně půjčovného je zapůjčení zbraně i s CO2, masky s termosklem, chrániče na krk a celoprstových rukavic. V případě potřeby je možno za mírný poplatek zapůjčit i maskáčový komplet. Vše co potřebujete jsou dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi. O vše ostatní jako např. paintballové hřiště, rozhodčí, instruktáž apod. už se postaráme! Nejlepší počet hráču je 10 až 20 - menší či větší skupiny jsou samozřejmě po domluvě možné.

Přijďte si s kamarády či kolegy zpříjemnit den a pořádně zvednout hladinu adrenalinu!

Samozřejmostí je FOTO A VIDEODOKUMENTACE ze hry zdarma!

Aktivní dovolená - nabídka

Vyzkoušejte si hru, při které se pobavíte, ale zároveň si i zvednete hladinu adrenalinu.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu