27934702
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ohrazenice

Český ráj

Ohrazenice 81
Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 321 885
E-mail:info@ohrazenice.cz
Web:http://www.ohrazenice.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Obec Ohrazenice se nachází 1 km severně od Turnova, při silnici z Liberce do Jičína.

Z turistického hlediska se jedná o velmi atraktivní oblast, v okolí je mnoho cyklistických stezek i turistických tras. Z Ohrazenic se můžeme vydat směrem do Českého ráje - Klokočské a Betlémské skály, Kozákov, hrady Rotštejn, Valdštejn, Dlaskův statek, či muzeum v Turnově. Na své si zde přijdou milovníci historie a přírodních památek.

V zimním období jsou vhodné zejména severně položené Jizerské hory, které nabízejí nepřeberné množství upravených běžeckých stop a sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu