28326436
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Radčice

Český ráj

Radčice 90
Železný Brod, 468 23

Web:www.radcice.eu
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Obec Radčice leží asi 3,5 km severovýchodně od centra Železného Brodu.

Tato podkrkonošská obec leží na náhorní plošině v nadmořské výšce 545 m. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1543.

V okolí obce se nacházejí opuštěné břidlicové lomy. Díky poloze obce jsou odtud dobře dostupné různé turistické cíle v horské oblasti Krkonoš. Příznivci zimních sportů mohou využít kilometry upravených sjezdových i běžeckých tratí. Během letního období mohou cyklisté využít cyklistické stezky křižující celé území Podkrkonoší i Krkonoš. Blízké okolí Radčic je však vhodné také pro pěší výlety klidnou přírodou či procházku za místními přírodními zajímavostmi. Jihovýchodním směrem se nacházejí známé a výletníky vyhledávané Bozkovské jeskyně.

Radčice
Radčice
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu