26593053
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Soběraz

Český ráj

Soběraz 70
Železnice, 507 13

Telefon:+420 493 522 024
Web:www.sobrada.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Obec Soběraz leží asi 6 km severovýchodně od Jičína.

Poprvé je připomínána roku 1362. V obci se nachází barokní kaple sv. Petra a Pavla z roku 1717 a socha Panny Marie z roku 1870.

Poloha obce přímo vybízí k výletům na kolech či pěším túrám, neboť celá oblast Podkrkonoší je protkána množstvím stezek pro turisty i cyklisty. Turisty lákají zejména nedaleké Prachovské skály, které leží asi 10 km na západ od obce. Prachovské skály jsou také rájem horolezců. Návštěvníci Soběrazi mohou také zavítat do Českého ráje, kde je spousta krásných přírodních či technických památek.

Soběraz
Soběraz
Soběraz
Soběraz
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu