30543597
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Restaurace penzionu UKO

Jizerské hory

Bedřichov 300, 468 12

Telefon:+420 483 306 057
GSM:+420 734 684 664
E-mail:restaurace@uko.cz
Web:www.restaurace-uko.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Restaurace a bowling jsou součástí penzionu UKO, který se nachází v chráněnné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Bedřichov.

Restauraci tvoří hlavní místnost s barem, bowling, salonek a dětský koutek. Na střeše restaurace je k dispozici 13 jamkový minigolf.

Příjemné prostředí pomáhá vytvořit nábytek z masivního přírodního dřeva, dřevěné lavice a stoly. Restaurace je klimatizována, takže je zde stále dobré ovzduší. Hosté nejsou obtěžováni pachy z kuchyně, ani vydýchaným vzduchem. Nedochází k tepelným ztrátám, v zimě je vzduch ohřívaný a v létě ochlazovaný na příjemnou teplotu. Vytápění je zajištěno podlahovým topením.

Ozvučení celé restaurace (soustavou reproduktorů). Velkoplošná projekce: promítání TV přenosů na plátno nebo na stěnu. 3 plazmové obrazovky v salonku a na sloupech (v místech, kde není vidět na projekci). DVD a satelitní příjem. Počítač pro hosty s připojením k internetu (zdarma).

Dětský koutek
Dětský koutek je místem, kde se děti mohou věnovat vlastní zábavě, zatímco Vy se v klidu najíte, popovídáte si anebo prostě jen odpočinete u šálku čaje či kávy. Děti zde v pohádkovém prostředí mohou tvořit, hrát si, sledovat TV nebo se válet ve vypolstrovaném koutku. Pro malé děti máme připraveno 8 dětských jidelních stoliček, jednu síťovou ohrádku, dětské nádobí a bryndáčky...

Přijímáme rezervace pro větší skupiny. Zajistíme prostředí pro slavnostní příležitosti, rodinné oslavy, společenská setkání, podnikové akce, školení, firemní večírky.


Dovolená s dětmi - nabídka

Dětský koutek, dětské jidelní stoličky, dětské nádobí a bryndáčky. Na bowlingu speciálně je jedna dráha speciálně upravená pro děti.

Otevírací doba

všechny měsíce všechny dny v týdnu 12:00 - 22:00

Restaurace UKO, autor: Resort UKO

Služby: občerstvení
Počet drah: 3

Stravování

Kapacita: 70
Kapacita salónku: 20
Služby: dětské porce, nekuřácký prostor
Vybavení podniku: salónek, hrací koutek, dětské židličky, videoprojekce, reprodukovaná hudba

Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
Restaurace UKO, autor: Resort UKO
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu