27644941
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

1. Bowling & Billiard club Turnov

Český ráj

Žižkova 1499
Turnov, 511 01

Telefon:+420 481 322 944
GSM:+420 732 531 515
E-mail:bowlingturnov@bowlingturnov.cz
Web:www.bowlingturnov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
B&B CLUB TURNOV skýtá svým příjemným interierem a vybavením možnost aktivně strávit volný čas a zapojit se i do mnoha soutěží nebo si jen posedět při příjemné hudbě.

V PRVNÍM PODLAŽÍ: naleznete zahrádku s příjemným posezením v zahradních houpačkách, dále celoroční terasu s TV, která je v zimních měsících vytápěna krbovými kamny. Po vstupu do restaurace vás ohromí prostorný bar, dvě bowlingové dráhy, kulečníkový stůl a sezení pro 100 osob. Dále pak krbová kamna a dvě LCD televize vhodné ke sledování sportovních přenosů. V zadní části prvního podlaží naleznete nevýherní simulátory pro malé i velké (autíčka, fotbálek....). Celková kapacita prvního podlaží je 190 osob.

VE DRUHÉM PODLAŽÍ : hned u vstupu naleznete šest kulečníkových stolů, šipky a masivní oboustranný bar. Celé podlaží je řešeno v duchu Jack Daniels, kde se kloubí vůně dřeva s pevností kamene. V zadní části jsou dvě plně klimatizované bowlingové dráhy a příjemné posezení. Dominantou je pavlačové dřevěné schodiště po kterém příjdete do třetího podlaží.

VE TŘETÍM PODLAŽÍ : jsou čtyři kulečníkové stoly, šachový stůl, dále je zde nově vybudovaný bar a sezení pro 80 osob. Tyto prostory jsou od zbytku restaurace odděleny prosklenou stěnou přes kterou je výhled o patro níže na dvě bowlingové dráhy. Celé podkroví je plně klimatizované a využívané především na firemní akce a večírky.

Celková kapacita B&B CLUB TURNOV je 320 osob.

V BB clubu vám rádi namícháme drink, který si můžete vybrat z naší rozsáhlé nabídky a když potom dostane chuť k jídlu, připravíme pro Vás třeba domácí burger, pizzu, carpaccio, steak, salát, nebo jinou dobrotu.

Otevírací doba

Leden - Prosinec St - Ne 12:00 - 1:00

V pátek a sobotu bývá otevírací doba prodloužena.

Vstupné

Bowling
Plné vstupné:200,00 CZK
Poznámka:Cena je za 1 hodinu.
Billiard
Plné vstupné:60,00 CZK
Poznámka:Cena je za 1 hodinu.

Související články

BB Club Turnov

Služby: půjčovna obuvi, občerstvení
Telefonická objednávka: není podmínkou
Počet drah: 4
Automatické stavění: ano

Stravování

Kapacita: 320
Služby: dětské porce, akceptace zvířat, nekuřácký prostor
Jídelní lístek v cizím jazyce: anglicky
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, salónek, parkoviště, hrací koutek, dětské židličky, billiard, kulečník, reprodukovaná hudba, klimatizace, wifi
Parkování: veřejné parkoviště
Stravenky: ano
Platební karty: ne
Pivo: Staropramen 11 a 12

BB Club Turnov
BB Club Turnov
BB Club Turnov
BB Club Turnov
BB Club Turnov
BB Club Turnov
BB Club Turnov
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu