26176824
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

New Diana Sport & Relax

Český ráj

Blata 62
Zámostí Blata, 506 01

GSM:+420 722 311 113
E-mail:penziondianablata@email.cz
Web:www.penziondianaceskyraj.cz
www.ceskyraj.info/diana
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 450 CZK
Zimní cena od: 450 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 14
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Penzion Diana nabízí ubytování v srdci Českého Ráje v obci Blata, vzdálené 8 m od Jičína. Penzion Diana se nachází na samém vstupu do Prachovských skal, nedaleko od nejkrásnějších míst Českého Ráje, která znáte třeba z pohádek jako S čerty nejsou žerty, O princezně Jasněnce. Penzion je vhodný jak pro turisty, tak pro rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou i zamilované dvojice, nebo party přátel. Penzion uspokojí i požadavek na ubytování od škol v přírodě, nebo různých skupin.

Penzion Diana – ubytování:

Penzion Diana poskytuje ubytování v 15-ti plně bezbariérových pokojích s kapacitou 46 lůžek a možností 10-ti přistýlek. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout. Stravování nabízí restaurace penzionu, kde si pochutnáte na převážně české a minutkové kuchyni. Posezení je též možné v salónku, nebo vinárně penzionu.

Ceny:
Cena ubytování lůžko / noc (se snídaní) 490,- Kč
Cena ubytování lůžko / noc (se snídaní) děti do 12 let 290,- Kč

Pes 100 Kč / noc

Penzion Diana – další služby:

V penzionu Diana můžete využít služeb profesionálního maséra za velmi příznivé ceny, venkovní bazén a saunu. Děti jistě ocení minizoo, hračky, uzavíratelné hřiště nebo třeba pískoviště.
Penzion nabízí  řadu dalších služeb: bezplatné wi-fi, houbařskou poradnu, pro maminky nabídka ohřevu dětské stravy, zapůjčení dětské postýlky, hračky, prodej základní hygieny, prodej turistických map, nebo upomínkových předmětů. Hosté si za drobnou úplatu mohou nechat donést snídani do postele.

Dovolená s dětmi - nabídka

Penzion Diana je ideálním místem pro rodinou dovolenou. Děti si prohlédnou, popřípadě pod dohledem personálu i pohladí, zvířátka v minizoo (papoušky, agamy, králíčky, pejska...). Pozemek jenž patří k penzionu je mimo veřejnou komunikaci a proto děti mohou bezstarostně dovádět venku.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Penzion Diana vám dokáže uspořádat svatební hostinu, nebo zde můžete oslavit jakoukoliv vyjímečnou událost!

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Penzion Diana dokáže ubytovat celé třídy, nebo třeba firmy. Pro školy v přírodě platí jiný ceník a majitelé penzionu jsou schopni pro ně zajistit celodenní stravování a pitný režim. K dispozici je prostorná školící místnost.

Penzion Diana

Služby v okolí

Bankomat:8 km
Banka:8 km
Pošta:8 km
Obchod:3 km
Vlaková zastávka:3 km
Autobusová zastávka:1 km
Bazén:8 km
Koupaliště:0,2 km
Bowling:8 km
Půjčovna kol:0,2 km

pokoj se sprchou pokoj s vanou pokoj s WC TV ve společenské místnosti pokoj s balkónem internet v objektu WiFi gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost klubovna vybavení pro školení venkovní bazén sauna hřiště dětské hřiště zvířata akceptována parkoviště parkoviště pro autobusy půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb bezbariérový přístup možnost nákupu výtah trezor nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze masáže, rehabilitace konferenční služby taxi jazykové znalosti

Penzion Diana
Penzion Diana
Penzion Diana
Penzion Diana
Penzion Diana
Penzion Diana
Penzion Diana
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu