27371757
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Apartmány Tunka Zdeněk

Český ráj

Malá Skála 34, 468 31

GSM:+420 777 312 031
E-mail:tunka.zdenek@seznam.cz
Web:www.ubytovani-tunka.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 300 CZK
Zimní cena od: 300 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 12
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 2
Apartmány Tunka Zdeněk jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj. Ubytování v penzionu Tunka nabízí celkem až 28 lůžek v dalších okolních budovách. Bližší informace získáte u provozovatele penzionu Tunka.

Apartmány Tunka Zdeněk - ubytování:

Apartmány Tunka nabízí ubytování ve 3 objektech – 1. dům se dvěma apartmány s kapacitou 2 x 6 lůžek, 2. dům se dvěma apartmány s kapacitou 2 x 5 lůžek a domek s kapacitou 6 lůžek.  

Domek
Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, rychlovarná konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí), kachlová kamna, sezení, popř. spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice - 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Apartmány I.
Nový apartmánový dům byl uvedený do provozu v roce 2012, je rozdělený na dva zrcadlově řešené apartnámány, každý apartmán má samostatný vchod, kapacitu 6 lůžek a rozměr 70 m2. Dům je umístěný v obci Malá Skála přímo mezi Suchými skalami a Pantheonem.

Apartmán P (2 - 6 osob)
Apartmán "P" má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem ( lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán S (2 - 6 osob)
Apartmán "S" má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni ). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu ( zahradu ). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice ( 3 x 2 lůžka ) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada ( cca 1.600 m2 ), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená. Vedle pergoly je zashradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.

Apartmány II.
Dva samostatné apartmány A a B na Malé Skále, s možností využití i jako jeden objekt pro 10 osob.

Apartmán A (2 – 5 osob)
Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC.

Apartmán B (2 – 5 osob)
Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC.

Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.

Zdarma připojení WI-FI.

Apartmány Tunka Zdeněk - aktivity: 

V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, restaurace, bowling. V nedalekém Železném Brodě a Turnově jsou k dispozici další služby jako banka, bankomat, fitness, taxi…

Sportovní vyžití - v létě je možnost využít tenisové a volejbalové kurty (vzdálené cca 200 m), koupání v řece Jizeře 150 m, městské koupaliště v Ž. Brodě 7 km, plavecký bazén s tobogány v Jablonci N./N. 15 km, v Liberci 20 km. Zájemci mohou využít služeb Žluté plovárny, která nabízí - půjčování kol a sport. náčiní, provozuje lanové centum, zajišťuje rafting i možnost slézání blízských skalních masivů pod odborným ohledem.

Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku (zříceniny - Vranov, Frýdčtejn, Potštejn, Zbiroh, skalní města - Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály atd.), tak i pro cykloturistiku - cyklobusy. Za nepříznivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále.V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků - Turnov 10km (umělé zasněžování), Kozákov, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km.

Kulturní vyžití - přímo v Malé Skále je kino Androvna, stálá expozice obrazů J. Jíry v galerii Boučkův statek a v letních měsících jsou zde časté vernisáže různých umělců. V nedalekém Jablonci n/N. jsou divadlo, kina, klub Na rampě, kde je bohatá nabídka hudebních, cestopisných a jiných programů. V Liberci je možné navštívit Babylon - centrum zábavy pro děti, ZOO, či botanickou zahradu. Za návštěvu stojí i zámek Sychrov, Hrubá Skála, hrad Kost, Valdstejn, Trosky.

Ubytování Zdeněk Tunka, autor: Zdeněk Tunka

Služby v okolí

Bankomat:6 km
Banka:6 km
Pošta:0,2 km
Obchod:0,2 km
Vlaková zastávka:0,5 km
Autobusová zastávka:0,2 km
Bazén:15 km
Koupaliště:6 km
Sjezdové tratě:12 km
Golf:15 km
Bowling:6 km
Půjčovna lyží:12 km

TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost vybavení pro školení zvířata akceptována parkoviště půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby: taxi jazykové znalosti

Ubytování Zdeněk Tunka, autor: Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka, autor: archiv Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
Ubytování Zdeněk Tunka
archiv Ubytování Zdeněk Tunka
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu