25740203
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Apartmán U rybníčku

Vysoká Lípa 23
Jetřichovice, 407 16

GSM:+420 602 122 198
E-mail:kubeska23@seznam.cz
Web:www.kubesova.info
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 350 CZK
Zimní cena od: 400 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 4
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 1
Apartmán v chalupě U rybníčku nabízí ubytování v klasické roubené chalupě na břehu rybníka v obci Jetřichovice - Vysoká Lípa. Obec Jetřichovice je jedním z turistických center Národního parku Česko-saské Švýcarsko.

Apartmán U rybníčku – ubytování:

Chalupa nabízí komfortní čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem s TV a kuchyní. Dále chalupa nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom trojlůžkovém pokoji s přistýlkou. Pro tyto pokoje jsou k dispozici dvě sociální zařízení, plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV a terasa s posezením.

Je možný jak pronájem jednotlivých pokojů, tak celé chalupy. V měsících červenec – srpen jsou možné jen týdenní pobyty.

K chalupě patří velká oplocená zahrada se zastřešeným sezením, grilem a ohništěm. Čtyři parkovací místa jsou přímo na zahradě.

Vhodné pro rodinu s dětmi. V případě pronájmu apartmánu jsou účtovány všechny 4 lůžka bez ohledu na počet osob (1600 Kč/den).

Apartmán U rybníčku – okolí:

V blízkosti penzionu je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu atd. Nedaleko se také nacházejí cyklotrasy, kola si můžete uschovat v uzamčené místnosti. Hřensko a soutěsky jsou vzdáleny 12km, v letní sezóně je posílena autobusová doprava. Stravování je možné v několika místních restauracích. 

Apartmán U rybníčku

pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti internet v objektu WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa zvířata akceptována uzavřené parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: taxi jazykové znalosti

Apartmán U rybníčku
Ubytování U Rybníčku, autor: Jana Kubešová
Apartmán U rybníčku
Apartmán U rybníčku
Apartmán U rybníčku
Apartmán U rybníčku
Apartmán U rybníčku
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu