24567547
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Půjčovna lyží a kol Adler Ski Centrum

Jizerské hory

Ski Centrum Adler, Apartmánový dům Nisa 272/37
Bedřichov, 468 12

GSM:+420 724 238 314
+420 602 323 476
E-mail:pujcovna@adler-ski.cz
Web:www.adler-ski.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Sleva 10% z půjčovného sportovního vybavení a 10% na servisní práce horských kol.
Všem návštěvníkům Jizerských hor nabízí Ski centrum Adler zapůjčení, servis horských kol, lyží a snowboardů.

Pro zapůjčení je třeba platný občanský průkaz, nebo pas, popřípadě kauce. Platnost OP se ověřuje v registru Ministerstva vnitra. Kolo, lyže či snowboardy je možné po dohodě dopravit na Váš penzion.

Půjčovna a servis horských kol:

Půjčují horská kola  velikostí 21", 19", 17", dětská kola  velikostí 16“, 20“ a 24“, dětské sedačky Hamax.  Mohou Vám nabídnout i vodící tyč Trail Gator s dětským kolem 16". Dětské kolo lze zapůjčit též samostatně. Dále nabízí půjčovnu dětských přívěsných vozíku Chariot a Croozer. Tyto vozíky lze vybavit vložkou pro děti o 1 do 10 měsíců. Dále půjčujeme přívěsné vozíky pro psy, horská dvoukola, nosiče kol a ostatní sportovní potřeby.

Provozní doba: Duben - září, středa-neděle 8.30- 16.30

Půjčovna a sevis lyží a snowboardů, testcentrum běžeckých lyží, bazarový prodej lyžařského vybavení:

Provádí kompletní servis všech druhů lyží a snowboardů. Servis provádí na strojích Montana "Crystal Inline" a "HTT 3-D Finish". Využít můžete i půjčovnu lyží a snowboardů nebo otestovat nové technologie běžeckých lyží. Prodej nových i použitých sjezdových lyží carving, běžeckých lyží, snowboardů, bot, holí, helem, brýlí atd.

Provozní doba: pondělí - neděle 8.30-17.00

Sběrné místo servisu v Jablonci nad Nisou se nachází v budově vinotéky v ul. 5. května 48.
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu