27422225
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autokemp Dolní Kalná

Krkonoše

Dolní Kalná, 543 74

Telefon:+420 499 448 137
GSM:+420 604 855 366
E-mail:autokempkalna@seznam.cz
Web:www.dolnikalna.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 150 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 74
Kapacita chatek: 74
Druhy chatek: 4 lůžkové, 6 lůžkové
Počet chatek celkem: 16
Počet 4 lůžkových chatek: 11
Počet 6 lůžkových chatek: 5
Kapacita - karavany:20
Kapacita - stany:35
Autokemp poskytuje ubytování v pěkném prostředí podkrkonošské krajiny, v obci Dolní Kalná, uprostřed lesů regionu Krkonoše. V mimosezóně volejte na tel.: 605 152 126.

Autokemp Dolní Kalná - ubytování:

Ubytování je možné v chatkách nebo vlastních stanech a karavanech. V areálu je hřiště na volejbal, beach volejbal a kopanou. Bazén - koupaliště v provozu dle počasí od května do konce září. V autokempu jsou chatičky 4 místné (s možností přistýlky) a 6-ti místné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, chladnička, el. zásuvka. Pro ubytované je volně možnost přístupu na internet.

Autokemp Dolní Kalná - stravování:

V autokempu je společná kuchyň s elektrickými sporáky, chladnička, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Nádobí není ve výbavě chatek ani kuchyně. V kiosku je možno zakoupit základní potraviny a občerstvení. Sociální zařízení pro muže a ženy je vybaveno umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna textilu a obuvi, prodejna drogerie, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp Dolní Kalná - dopravní spojení:

Autokemp je asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš - Vrchlabí - je to 13 km. Z obce je autobusové spojení na linkách: Jičín - Trutnov, Nová Paka - Hostinné, Dolní Kalná - Vrchlabí. Vlakové spojení je ze stanice Horka u Staré Paky, vzdálené 6 km.

Autokemp Dolní Kalná - aktivity:

V okolí je řada vhodných cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršbašských a Teplických skal, ZOO ve Dvoře Králové a další.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Zařízení je vhodné pro školu v přírodě nebo pro soustředění sportovních klubů. V areálu je travnaté fotbalové hřiště, terén je vhodný pro běhání vč. orientačního běhu, je zde venkovní koupaliště, zalesněné okolí je vhodné pro pěší turistiku a jízdní kola. V případě potřeby je v obci vybavená sokolovna a tenisové kurty. Zařízení lze využít pro děti pouze od jara do podzimu a hodí se spíš pro větší děti. Ubytování je možné v dřevěných chatkách (bez topení) nebo ve vlastních stanech. Rozsah stravování je možné objednat dle potřeby. Děti mohou jíst ve společné jídelně s kuchyňkou, kde je možnost i vlastního vaření (čaj, svačiny, večeře …). V případě hezkého počasí je možné jíst venku, je zde i ohniště na opékání.
Vhodné pro: základní školy, střední školy
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, svačiny odpoledne, pitný režim

Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Služby v okolí

Bankomat:10 km
Banka:10 km
Pošta:1 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:6 km
Autobusová zastávka:1 km
Bazén:10 km
Golf:22 km
Bowling:10 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, tenis, petanque

WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda nádobí lednice elektřina prádelna domácí zvířata akceptována možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lednice lůžkoviny

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky, parkování u stanu

Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Dolní Kalná, autor: Milan Drahoňovský
Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná
Podzim v kempu Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu