29350565
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Střelnice - Sport Park Liberec

Jizerské hory

Jeronýmova 570/22
Liberec, 460 07

Telefon:+420 489 201 303
GSM:+420 777 680 869
E-mail:strelnice@homecreditarena.cz
Web:www.sportparkliberec.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
25metrová, 50metrová a 100metrová střelnice, 2 projekční střelnice a laserová střelnice jsou k dispozici ve Sport Parku Liberec.

Bezbariérový přístup s patřičným vybavením pro handicapované střelce.

Součástí střelnice je stylově zařízený střelecký klub s vlastním barem.

V době mimo provozní dobu pro veřejnost je možné objednat střelnici pro akce většího počtu osob, nebo střelby pod dohledem instruktora pro výuku na zbrojní průkaz).

Celoroční provoz.

Prodej střeliva.

25metrová střelnice - klasická pětistavová pistolová střelnice splňující evropské parametry; kamerový vyhodnocovací systém (terče jsou snímány kamerami a obraz přenášen na 17 palcový LCD monitor, kde je možné výsledky ihned vyhodnotit); na této střelnici je povoleno střílet běžně dostupnými rážemi krátkých kulových zbraní výhradně s olověným jádrem.

50metrová střelnice - klasická tunelová střelnice o 5 palebných postech; opět vybavena kamerovým vyhodnocovacím systémem; na této střelnici je jako na jediné povolena tzv. pudová střelba na sklopné terče "popper".

100metrová střelnice - tunelová střelnice o 2 stavech; jedná se o největší veřejnou tunelovou střelnici v této délce v ČR; dostřeliště je přizpůsobeno ke střelbě z klasických dlouhých kulových zbraní a klasických kulových nábojů; vhodná pro nastřelení loveckých a sportovních kulovnic i odstřelovačských pušek do ráže 50 BMG.

Projekční střelnice - slouží k simulaci pudové obranné střelby na základě promítaných reálných scén na projekční plochu o velikosti 4 x 2 metry; střelnice umožňuje promítat jak reálné simulace tak tréninkové programy; možnost střelby ostrými náboji nebo laserovou zbraní; na této střelnici se používají zbraně běžně dostupných ráží a je povoleno používat střelivo pouze s olověným jádrem; tato střelnice najde využití u všech složek zabývajících se ochranou osob a majetku.

Laserová střelnice - je umístěna ve střeleckém klubu a je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků; střelec si zvolí typ scénky, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2 x 1,5 metru a na ni se střílí z laserové zbraně; kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby; software obsahuje mnoho scének s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou; u všech scének může střílet jeden nebo více střelců, samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.

Dovolená bez bariér - nabídka

Bezbariérový přístup s patřičným vybavením pro handicapované střelce

Otevírací doba

všechny měsíce Po 12:00 - 19:00
St 14:00 - 21:00
14:00 - 21:00
So 9:00 - 17:00

Související články

Střelnice - Sport Park Liberec, autor: Vladimír Jína

Vybavení a služby: parkoviště, bezbariérový přístup, šatny, WC, občerstvení

Střelnice - Sport Park Liberec, autor: Vladimír Jína
Střelnice - Sport Park Liberec, autor: Vladimír Jína
Strelnice - Sport Park Liberec, autor: Vladimír Jína
Strelnice - Sport Park Liberec, autor: Vladimír Jína
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu