27371819
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Apartmán Koňák, Nový Bor

Českolipsko

Tkalcovská 352
Nový Bor, 473 01

GSM:+420 732 924 992
E-mail:konak.penzion@seznam.cz
Web:www.luzicke-hory.info/cs/penzion-konak.html
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 380 CZK
Zimní cena od: 380 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 5
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 1
Apartmán Koňák nabízí ubytování v rodinném domě v městě Nový Bor, který leží mezi Lužickými horami a Máchovým jezerem. Ubytování se nachází nedaleko centra města. Nový Bor je město známé především díky sklářské tradici.

Apartmán Koňák - ubytování:

K ubytování jsou připraveny 2 prostorné dvoulůžkové pokoje, ze kterých je východ na terasu, jež slouží hostům k odpočinku a relaxaci. Dále je zde menší jednolůžkový pokoj. Sociální zařízení je pro všechny ložnice společné - koupelna, WC.

Apartmán Koňák - další služby:

Po domluvě lze nahlédnout na internet. Parkování v uzavřeném dvoře. Hostům je k dispozici kuchyňka vybavená mikrovlnkou, varnou konvicí a kávovarem. Stravování je možné v okolních restauracích, z nichž jedna je známá tím, že se hosté přímo od stolu dívají, jak se vyrábí sklo.

Ceník:
Cena: lůžko 400,- na noc (sleva při delším pobytu dohodou).

Možnost ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek 50,- Kč na den.

Apartmán Koňák - okolí:

Horský charakter oblasti, značnou část území pokrývají lesy. Pro své terény je město vyhledáváno pro letní i zimní rekreaci. Provozují se především tradiční sporty - pěší turistika, lyžování, cyklistika. Na Polevsku jsou vybudovány lyžařské vleky, slalomový svah, v okolí pak lyžařské běžecké okruhy. Množství malých sklárniček vábí turisty z celého světa, aby na vlastní oči spatřili výrobu foukaného, malovaného, broušeného i rytého skla. Ve městě je sportovní hala, tenisové a volejbalové kurty, koupaliště, atd.

V Novém Boru se nachází Sklářské muzeum, Děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, Lesní hřbitov - zal. 1909 u silnice směr Radvanec, na Palackého náměstí se nacházejí památkově chráněné budovy. V okolí - Sloup v Čechách asi 3km - Skalní hrad (směr Česká Lípa a Zákupy), Pískovcové divadlo (směr Zákupy), Radvanecký rybník, kostel sv. Kateřiny, Domov důchodců v zámku Kinských. Skalice u České Lípy asi 2 km od Nového Boru. Hezké okolí obce vyhledávané filmaři. Možný výstup na Chotovický kopec (též nazýván Kašpák), dále možný výstup na Skalický kopec (nebo-li Český kopec).

Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák

Služby v okolí

Bankomat:0,5 km
Banka:0,5 km
Pošta:0,5 km
Obchod:0,1 km
Vlaková zastávka:0,5 km
Autobusová zastávka:0,5 km
Bazén:10 km
Koupaliště:0,3 km
Sjezdové tratě:3 km
Golf:14 km
Bowling:0,5 km
Půjčovna lyží:3 km

pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s vanou pokoj s WC TV na pokoji TV-SAT pokoj s balkónem internet v objektu WiFi gril, ohniště zahrada, terasa zvířata akceptována parkoviště uzavřené parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně taxi jazykové znalosti

Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák
Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák
Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu