29399591
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Informační centrum Turista, Pec pod Sněžkou

Krkonoše

Pec pod Sněžkou 337
Pec pod Sněžkou, 542 21

Telefon:+420 499 736 280
E-mail:turista@turistapec.cz
Web:www.turistapec.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Při návštěvě informačního centra v centru Pece pod Sněžkou na náměstí, si můžete vybrat z celé řady propagačních materiálů ať již o Peci pod Sněžkou či blízkého okolí.

Lze si vybrat z velkého množství map, na výběr je z více než 80 druhů pohlednic, na které Vám rádi dají turistické razítko, poštovní známky k pohlednicím jsou samozřejmost.

Z dalšího sortimentu nabízí fotografické filmy, baterie, telefonní karty O2 a dobíjecí kupóny do mobilních telefonů, videokazety či CD o Krkonoších.

V rámci rozšíření nabídky služeb pro turisty je možné v IC Turista nově zakoupit také různé druhy náplastí (klasické, elastické, vodě odolné, pro děti s veselými motivy, speciální na puchýře ...), soupravu první pomoci a obvazový materiál.

Směnárna - pro zahraniční návštěvníky nabízíme výměnu valut.

Zajištění průvodců, dopravy - v případě, že přijedete se skupinou, zajistí Vám průvodce, dopravu či na přání zorganizují jednodenní poznávací výlety.

Otevírací doba

Leden - Prosinec Po - Ne 9:00 - 18:00

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu