26709468
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Informační centrum Veselý výlet Pec pod Sněžkou

Krkonoše

Pec pod Sněžkou 196
Pec pod Sněžkou, 542 21

Telefon:+420 499 736 130
+420 499 874 221
E-mail:info@veselyvylet.cz
Web:www.veselyvylet.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Informační centrum Veselý výlet v Peci pod Sněžkou a v Temném Dole nabízí hostům východních Krkonoš kromě mluvených informací širokou škálu dostupných materiálů o Krkonoších a Podkrkonoší, krajové suvenýry a různé dárky nejen z Krkonoš.

Jsou tu k dostání i starší vydání sezónních novin Veselý výlet a řada dalších bezplatných informačních a propagačních materiálů. Větší nabídka komerčních materiálů je v Peci pod Sněžkou, ale některé zboží najdete jen v Temném Dole.

Při osobní návštěvě vám informátorky poradí s programem, ubytováním, pomohou vám nalézt hledané místo, službu nebo program. V Peci pod Sněžkou mluví také německy a anglicky, v Temném Dole německy.

Otevřeno je denně od 8.30 do 18 hodin s výjimkou jarní mezisezóny
od Velikonoc do začátku května a na podzim od Dušiček do začátku prosince. 

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu