29416096
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Informační centrum KRNAP Vrchlabí

Krkonoše

Náměstí Míru 223
Vrchlabí, 543 01

Telefon:+420 499 456 761
E-mail:his@krnap.cz
Web:http://www.krnap.cz/ic-vrchlabi
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Informační centrum KRNAP ve Vrchlabí se nachází při cestě do Špindlerova Mlýna, naproti novogotickému kostelu svatého Vavřince, v souboru čtyř historických domků.

V jednom z domků je umístěno informační středisko, ve zbývajících národopisná expozice a sezónní výstavy Krkonošského muzea Správy KRNAP ve Vrchlabí. Součástí areálu je upravená zahrada s ukázkami včelích úlů otevřená od května do října.

Informační středisko poskytuje informace o celém Krkonošském národním parku a okolí. Dostanete zde aktuální informace o otevřených naučných stezkách, vycházkových trasách, uzavřených turistických cestách, v zimě o upravovaných běžeckých trasách, sněhových podmínkách a uzavřených oblastech. Poskytnou Vám zde tipy na výlety i s informacemi o autobusových a vlakových spojích.

V infocentru si také můžete zakoupit mapy, turistické průvodce, brožury a knihy o Krkonoších, pohledy a drobné upomínkové předměty.

Na dotykové obrazovce se můžete ve virtuální realitě procházet jak Vrchlabím tak celými Krkonošemi.

Středisko pořádá každoročně v rámci řemeslnického léta třetí týden v červenci týden řemesel. Na podloubí předvádí řemeslníci z Krkonoš a okolí malování dřevěných hraček, výrobu skleněných figurek, drátování, točení na hrnčířském kruhu, pletení ošatek, paličkování, dřevořezbu apod. Na vše dohlíží pán hor Krakonoš.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu