30753553
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autokemp Aljaška

Huntířov - Stará Oleška 134, 405 02

GSM:+420 775 862 476
E-mail:autokemp-aljaska@cbox.cz
Web:www.autokempaljaska.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Kapacita chatek: 100
Druhy chatek: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 30
Počet 2 lůžkových chatek: 10
Počet 4 lůžkových chatek: 20
Autokemp Aljaška se nachází v obci Huntířov – Stará Oleška zhruba 10 km od Děčína. Obec Huntířov leží na hranicích Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko. Autokemp Aljaška, který leží nedaleko Olešského rybníka je ideální místem pro letní dovolenou, školní výlety nebo školu v přírodě. Autokemp nabízí ubytování v chatách, stany a karavany jsou akceptovány v měsících květen – červen / září – říjen.

Autokemp Aljaška – ubytování:

Dřevěné chaty nabízí standardní vybavení – povlečení, válendy, stůl, židle, poličku, lednici, elektrickou přípojkou měřenou elektroměrem.

Kemp nabízí společné sociální zařízení s toaletami a umývárnami pro ženy, muže a hendikepované. Sprchy jsou na žetony.

Autokemp Aljaška - stravování:

K dispozici je společná čajová kuchyňka pro přípravu méně náročné stravy. Hospoda s barem a letní zahrádkou zajistí snídaně, obědy nebo večeře. Kapacita hospody je padesát osob.

Autokemp Aljaška – ostatní nabídka:

V kempu je k dispozici víceúčelové asfaltové hřiště, ohniště, houpačky, pískoviště pro děti, dětský pískový bagřík, 45 metrů dlouhá lanová dráha.

Autokemp Aljaška – okolí:

V okolí města Děčín je mnoho atraktivních přírodních lokalit, jako jsou

Labské pískovce známé např. Pravčickou bránou, která se stala symbolem tohoto kraje. Národní park České Švýcarsko skrývá nespočet skalních měst a pískovcových útvarů, soutěsek, stolových hor a kaňonů, průzračných potoků a říček.

Jetřichovické stěny jsou plné skalních hrádků a vyhlídek. Mezi ty nejnavštěvovanější patří Vilemínina, Rudolfův kámen, a Mariina vyhlídka s dřevěným domečkem na vrcholu. Jako v pohádce si budete připadat při návštěvě Dolské mlýna, Trpasličí jeskyně, Pavlínina údolí a soutěsky řeky Kamenice ve Hřensku, kde máte možnost využít projížďky na pramicích. Na své si zde přijdou i milovníci cykloturistiky, rybaření, houbaření, horolezectví, golfu a koní.

Lužické hory – mimo krásných přírodních scenérií jsou Lužické hory plné lidové architektury. Na území hor se zachovaly zříceniny několika hradů, z nichž nejznámější je Tolštejn. Ve zřícenině Kamenického hradu je vestavěná rozhledna, z hradů Milštejna, Fredevaldu a Starého Falkenburka zůstaly jen chudé zbytky zdiva. Zajímavé památky najdeme i v podhorských městečkách, zejména v Jablonném v Podještědí (barokní chrám sv. Vavřince od J. L. Hildebrandta a nedaleký zámek Lemberk) a České Kamenici (kostel sv. Jakuba a poutní kaple Panny Marie).

Autokemp Aljaška

Služby v okolí

Bankomat:10 km
Banka:10 km
Pošta:5 km
Obchod:3 km
Vlaková zastávka:2 km
Autobusová zastávka:1 km
Koupaliště:0,3 km
Bowling:10 km
Půjčovna kol:10 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, hřiště na míčové hry, stolní tenis, petanque, půjčovna lodí

WiFi možnost vaření nekuřácké prostředí chatky
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze taxi jazykové znalosti

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace zahradní restaurace hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda elektřina bezbariérový přístup domácí zvířata akceptována

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lednice lůžkoviny

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky

Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
Autokemp Aljaška
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu