27244759
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Liberecký tenisový klub

Jizerské hory

Fibichova 929
Liberec, 460 01

Telefon:+420 482 710 357
GSM:+420 739 547 007
E-mail:info@ltkliberec.cz
Web:www.ltkliberec.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Liberecký tenisový klub se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti Zoologické zahrady. Uživatelům skýtá velmi příjemné prostředí a kvalitní zázemí.

V letní sezóně jsou k dispozici 10 antukových kurtů a jeden kurt s pevným povrchem. V zimním období je možno pro sportovní vyžití využít tři antukové kurty v nafukovací hale.

Zázemí kurtů doplňuje restaurace s kapacitou 100 míst a letní terasa odkud je možno při popíjení široké škály nabízených nápojů pozorovat výkony ostatních hráčů. K dispozici je také parkoviště.

Pro nečleny je nutná telefonická rezervace.

Liberecký tenisový klub

Počet kurtů: 11
Povrch: antuka
Vybavení: WC
Další možnosti: občerstvení, parkoviště
Telefonická objednávka: podmínkou

Liberecký tenisový klub
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu