26860465
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion Savoy

Jizerské hory

Josefův Důl - Dolní Maxov 219, 468 44

Telefon:+420 483 381 091
GSM:+420 731 473 259
E-mail:penzion-savoy@email.cz
Web:www.penzionsavoy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 230 CZK
Zimní cena od: 260 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 3 lůžkové, vícelůžkové
Počet 3 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 7
Rodinný penzion Savoy nabízí ubytování v krajní klidné části obce Josefův Důl, v regionu Jizerské hory, Severní Čechy. Nachází se v nadmořské výšce 625 m n.m. Josefův Důl je 24 km od Liberce, 10 km od Jablonce nad Nisou a 100 km od Prahy. Díky svému umístění v malebném údolí uprostřed lesů a hor, je vyhledávaný především milovníky horských kol, pěší turistiky, sjezdového a běžeckého lyžování.

Penzion Savoy - ubytování:

Penzion Savoy nabízí ubytování ve 13-ti kompletně zařízených pokojích po 3, 4, 5, či 6-ti lůžkách. Pokoje mají vlastní WC a sprchu, WIFI.

Ubytujeme i Vaše mazlíčky do 40 kg.

V kulturní místnosti o kapacitě 30 míst je TV, rádio, WIFI, dětský koutek, hry a zároveň slouží jako jídelna, herna, učebna a podobně.

Za penzionem oplocená zahrada s posezením pro relaxaci, ohništěm, bazénem, trampolínou, pískovištěm, terasa s grilem a to vše dostatečně daleko od silnice pro bezpečnost dětí.

Parkoviště přímo u penzionu je zdarma,  dostatečně velké i pro autobus.

Celý objekt je nekuřácký!

Penzion Savoy - stravování:

Penzion s celoročním provozem s kulturní místností s kapacitou 30 míst a s vlastní sezonní restauraci s kapacitou 40 míst, barem a krbem. Máte možnost objednat si snídani, polopenzi či plnou penzi. Obě místnosti jsou průchozí a však oddělené uzamykatelnými dveřmi. Po dohodě uvaříme DIA, BEZLEPKU atd.

Penzion Savoy- školní pobyty:

Pro školní nebo sportovní pobyty je k dispozici společenská  místnost vybavená televizí, videorekordérem, DVD přehrávačem.
V celém penzionu je WIFI internet.
Restaurace která je v objektu, je při dětských pobytech uzavřena a slouží při špatném počasí jako učebna nebo herna.
Za penzionem je oplocená zahrada s posezením pro relaxaci nebo výuku, sportovní činnosti a hry, ohništěm, bazénem, trampolínou, pískovištěm, terasa s grilem a to vše dostatečně daleko od silnice pro bezpečnost dětí. Dále navazuje travnaté hřiště pro jakékoli sportovní vyžití dětí. Máme možnost domluvit Vám pronajetí tělocvičny, fotbalového hřiště, tenisových kurtů, hřiště na volejbal a travnaté hřiště pro další sportovní využití. To vše je cca 5 min chůze od penzionu.

Ceník a akce pro školní pobyty zde.

Penzion Savoy - aktivity:

Díky svému umístění v malebném údolí je penzion Savoy v létě vhodný především pro milovníky horských kol a pěší turistiky. Na dosah jsou přehrady – Josefo dolská, Jablonecká, Protržená, Souš, dále pak rozhledny a různé památky po okolí. Možnost koupání v 10 km vzdálené Jablonecké přehradě, plaveckém bazénu či přírodním koupání v Josefově Dole. Možná doprava cyklobusem z Josefova Dolu.

V zimě jsou na okolních kopcích k dispozici 4 vleky některé s večerním lyžováním pro začátečníky s možností využití lyžařské školy. V dosahu je rovněž lyžařský areál na Tanvaldském Špičáku se čtyř sedačkovou lanovkou. Pro zájemce o běžecké lyžování začínají v blízkosti obce upravené běžecké tratě, kterých je asi 100 km. V obci je také upravená běžecká trasa s umělým osvětlením. Možnost dopravy ke sjezdovkám skibusem – na ski areál Severák a Tanvaldský Špičák.

Dovolená s dětmi - nabídka

Penzion Savoy je vhodný pro rodiny s dětmi. K dispozici např. Dětský koutek, hry, trampolína či pískoviště.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Penzion Savoy je vhodný pro pobyty jako jsou školy v přírodě, sportovní soustředění, školní výlety, školní tábory, lyžařské pobyty a podobně. Jídla nejsou dovážená, vše se připravuje v kuchyni v penzionu.
Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, svačiny odpoledne, pitný režim

Příloha

Penzion Savoy, autor: Pavel Holubička

Služby v okolí

Bankomat:10 km
Banka:10 km
Pošta:1 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:0,7 km
Bazén:10 km
Koupaliště:1,5 km
Sjezdové tratě:0,5 km
Golf:24 km
Bowling:2 km
Půjčovna lyží:0,5 km
Půjčovna kol:0,5 km

pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s vanou pokoj s WC společné WC TV na pokoji WiFi kavárna bar zahradní restaurace gril, ohniště zahrada, terasa zvířata akceptována parkoviště parkoviště pro autobusy půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby

Penzion Savoy, autor: Pavel Holubička
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
Penzion Savoy
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu