30322427
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autokemp Tanvaldská kotlina

Jizerské hory

Pod Špičákem 650
Tanvald, 468 41

Telefon:+420 483 311 928
GSM:+420 728 557 367
E-mail:autokemp@tanvald.cz
Web:www.tanvald.cz/informace/autokemptanvaldskakotlina/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 170 CZK
Zimní cena od: 125 CZK

Kapacita

Kapacita chatek: 16
Druhy chatek: 8 lůžkové
Počet chatek celkem: 2
Počet 8 lůžkových chatek: 2
Kapacita - karavany:20
Kapacita - stany:10
Autokemp Tanvaldská kotlina nabízí ubytování v klidné lokalitě, na úpatí Tanvaldského Špičáku. Nachází se ve městě Tanvald, v regionu Jizerské hory. Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete autem navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších a Českém ráji.

Autokemp Tanvaldská kotlina - ubytování, vybavení:

Autokemp je nové, poměrně komfortně vybavené malé zařízení s cca. 30 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde bufet a sportbar s venkovní terasou, předzahrádkou, zastřešené místo na grilování a plocha s herními prvky pro děti.
V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 16 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, každý se dvěma palandami. Chatky nejsou vybaveny  samostatným sociálním zařízením. Příjemné posezení s občerstvením najdete ve sportbaru, kde jsou umístěny dvě plazmové televize a mimo jiné je zde možno sledovat na různých televizních kanálech sportovní přenosy. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. V recepci mohou hosté využít možnost platby platební kartou. V areálu je úschovna jízdních kol.

Otevírací doba sportbaru je  od pondělí do čtvrtka od 16 hodin do 22 hodin, v pátek od 16 hodin do 23 hodin,v sobotu od 11hodin do 23 hodin a v něděli od 12 hodin do 19 hodin. Pro objednané akce lze otevírací dobu upravit dle dohody.

Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů. Kemp je vybaven večerním osvětlením a nočním orientačním osvětlením. 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty a minigolf.

Autokemp Tanvaldská kotlina - aktivity:

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se čtyřsedačkovou lanovkou a uměle zasněžovanými sjezdovkami je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut.. Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. U autokempu se nacházejí motokrosová trať a trialové sektory. Motokrosovou trať lze za úplatu užívat pro tréninky a příležitostné jízdy. Užívání motokrosové trati je pod dohledem a je upraveno provozním řádem.

Autokemp „Tanvaldská kotlina“ je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

Ve městě Tanvald najdete širokou síť obchodů a všechny důležité služby.

Dovolená s dětmi - nabídka

Autokemp Tanvaldská kotlina nabízí pro pobyty rodin s dětmi plochu s herními prvky, k dispozici je např. houpačka, pískoviště a skluzavka.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Autokemp Tanvaldská kotlina pořádá školní a zájmové pobyty.
Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, svačiny odpoledne, pitný režim

Otevírací doba

Leden - Prosinec --

Tee Pee, autor: Kemp Tanvaldský Špičák

Služby v okolí

Bankomat:2 km
Banka:2 km
Pošta:2 km
Obchod:2 km
Vlaková zastávka:3 km
Autobusová zastávka:2 km
Bazén:12 km
Koupaliště:2 km
Sjezdové tratě:5 km
Golf:26 km
Bowling:0,3 km
Půjčovna lyží:2 km
Půjčovna kol:2 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, jízda na koni, hřiště na míčové hry, tenis, petanque, minigolf

WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda televize elektřina prádelna výlevka chemického WC bezbariérový přístup domácí zvířata akceptována

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky, parkování u stanu

Tee Pee, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Tee Pee, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Apartmán, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Apartmán, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatka, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatka, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatky, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu