30874364
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autocamp Sedmihorky

Český ráj

Karlovice - Sedmihorky 72, 511 01

Telefon:+420 481 389 162
E-mail:camp@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 480 CZK
Zimní cena od: 252 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 262
Kapacita chatek: 242
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, 7 lůžkové
Počet chatek celkem: 62
Počet 2 lůžkových chatek: 10
Počet 3 lůžkových chatek: 13
Počet 4 lůžkových chatek: 30
Počet 7 lůžkových chatek: 9
Kapacita - karavany:70
Kapacita - stany:300
Autocamp Sedmihorky poskytuje celoroční ubytování v překrásném prostředí lesů a skal CHKO Český ráj, v centru deseti skalních měst zapsaných do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Celá tato oblast je hojně navštěvována milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a horolezectví. V zimní sezóně je poblíž několik lyžařských vleků a běžecké stopy v blízkém okolí.

Autocamp Sedmihorky je vítězem ankety „Nejoblíbenější kemp roku 2010 a 2011“. V roce 2012 v téže soutěži získal 2. místo + zlatou medaily od TV Nova.

Autocamp Sedmihorky - ubytování:

Kemp nabízí ubytování několika typů:

CHATY KARINA A FLORA: Patrové, prostorné chaty s balkonem a přízemní verandou pro 7 osob. Je zde kuchyňka se základním nádobím, lednice, stolek s křesílky, skříně, sociální zázemí (WC a sprchový kout), topení.

MALÉ CHATKY: 2-, 3- a 4-lůžkové chatky, kde je stolek se židlemi, skříň, polička, lednice. Ve všech chatkách je nově k dispozici i elektrická zásuvka. V recepci jsou k zapůjčení elektrické přímotopy pro chladnější dny. Letní a zimní cena od je uvedena za dvoulůžkovou chatku.

Dále jsou zde mobilní domy, stany s podsadou, karavanová stání a stanové louky, kde je možné rozbít vlastní stan. Nově kemp nabízí dva plně vybavené rodinné stany pro 4 osoby (vč. matrací, peřin, povlečení, lednice, vařiče, lampy, stolu, židlí, nádobí atd.).

Autocamp Sedmihorky - aktivity:

V areálu je rybník s písčitou pláží vhodný na koupání i rybolov. Jsou zde dvě centrální budovy , sociální zařízení, WC a sprcha pro tělesně postižené, baby room, centrální kuchyňka, jídelna, prádelna s automatickou pračkou, hřiště, prolézačky, pískoviště, půjčovna kol, elektrokol, sportovních potřeb a lodiček, minigolf, stolní tenis, venkovní ohniště, informační centrum, pojištěná úschovna kol, restaurace a kiosky.

Výhodou kempu jsou dvě podkrovní klubovny, které slouží pro různé příležitosti jako jsou semináře, školení, školy v přírodě, oslavy či jako prostor pro program v čase nepříznivého počasí.

Při kempu pracuje Středisko ekologické výchovy s farmovým chovem zvířat. Přímo vedle areálu můžete vidět poníky, ovce či kozy.

Dovolená s dětmi - nabídka

V areálu jsou 3 hřiště, jedno travnaté na volejbal nebo badminton, druhé asfaltové na nohejbal či líný tenis, s tréninkovým košem na basketbal, a třetí na beach volejbal. Dále jsou zde 4 ping-pongové stoly, minigolf i dětská hřiště s houpačkami, prolézačkami a skluzavkami. Pravidelná akce: o letních prázdninách každý večer čtení pohádek: pásmo písniček, povídání, soutěží a her a promítání starých českých pohádek. Vhodné pro děti od 4 do 13 let (přijít však mohou i ostatní). Pro milovníky vodních sportů je přímo v areálu rybník s písčitou pláží, vhodný nejen ke koupání, ale i rybaření. Součástí nabídky je také dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb - k dispozici jsou kvalitní horská a treková kola, včetně dětských, dvě lodě, petangue, sítě, pálky, míče atd. Pro cyklisty možnost pojištěné úschovny kol. V blízkosti kempu (cca 500m) je bowlingová hala a kvalitní fotbalové hřiště. Pestrá nabídka volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. Přímo kempem vede dětská naučná stezka.

Aktivní dovolená - nabídka

Autocamp a jeho okolí nabízí bohaté sportovní vyžití, přímo v kempu je k dispozici minigolf, úschovna kola půjčovna kol a lodí. Okolí nabízí terény pro ckloturistiku a horolezectví.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Autocamp je vhodný pro konání akcí různého typu, firemních setkání a školení. Velká klubovna má kapacitu cca 80 osob, k dispozici je zde zařízený bar. Malá klubovna je vhodná pro pořádání menších akcí, kapacita je cca 30 osob. K dispozici je zde mini kuchyňka. Pouze po předchozí rezervaci!
Technické vybavení: dataprojektor, přenosné plátno
Vybavení sálu: parket, podium
Služby: catering, parkoviště
Prostory pro akce: salonek, salonek 2
Salonek - kapacita: 30
Salonek 2 - kapacita: 80

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Spolupráce při vytváření programů pro školy s Ekocentrem Sedmihorky. K dispozici jsou dvě celoroční klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis. Výukové programy, vícedenní pobytové programy, naučná stezka a spousta dalších akcí.
Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, svačiny odpoledne, pitný režim

ATC Sedmihorky 9

Služby v okolí

Bankomat:5 km
Banka:5 km
Pošta:5 km
Vlaková zastávka:0,5 km
Autobusová zastávka:0,8 km
Bazén:25 km
Sjezdové tratě:5 km
Golf:30 km
Bowling:0,5 km
Půjčovna lyží:5 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, hřiště na míčové hry, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lodí

Cyklisté vítáni: ANO
internet v objektu zahrada, terasa dětské hřiště parkoviště pro autobusy půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze outdoorové programy programy pro rodiny s dětmi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace obchod směnárna směnárna hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda lednice televize elektřina prádelna výlevka chemického WC bezbariérový přístup domácí zvířata akceptována možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina WC kuchyňka nádobí lednice sprcha lůžkoviny

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky

ATC Sedmihorky 9
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Herna Mlýn, autor: archiv Camp sedmihorky
ATC Sedmihorky 1
ATC Sedmihorky 4
ATC Sedmihorky 5
ATC Sedmihorky 6
ATC Sedmihorky 3
ATC Sedmihorky 2
ATC Sedmihorky 7
ATC Sedmihorky 8
ATC Sedmihorky 10
ATC Sedmihorky 11
ATC Sedmihorky 13
ATC Sedmihorky 12
kavárna herna Mlýn
Mlýn   dětská herna v kempu Sedmihorky
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu