30188006
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Hotel U dubu

Jizerské hory

Údolí Kamenice 216
Tanvald, 468 41

Telefon:+420 483 394 075
GSM:+420 723 571 074
E-mail:hotel@udubu.cz
Web:www.udubu.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 250 CZK
Zimní cena od: 300 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 14
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 5
Hotel U dubu nabízí celoroční ubytování mezi městy Tanvald a Albrechtice v turistickém regionu Jizerské hory. Nachází se v údolí říčky Kamenice, pod jižními svahy lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Svojí polohou v atraktivní oblasti Jizerských hor a bohatým zázemím poskytovaných služeb splní hotel U dubu veškeré nároky na aktivně strávenou rodinnou dovolenou i na pobyty větších skupin včetně dětských kolektivů.

Hotel U dubu - ubytování:

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC, hostům je k dispozici klubová místnost s TV a satelitem.WI-FI připojení.

Hotel U dubu – další nabídka:

Hotelová restaurace je vyhlášená svojí znamenitou kuchyní s pestrým výběrem tradičních českých i světových jídel a zvěřinových specialit. K večernímu posezení zve oddělená pivnice, vinárna s barem nebo salónek pro uzavřenou společnost. V nabídce hotelu U dubu nechybí letní terasa s večerním grilováním, hotelové garáže a upravovaná travnatá plocha vhodná pro dětské hry i kolektivní sporty.

Hotel U dubu – okolí:

Tanvaldsko je oblastí skýtající široké možnosti pro pěší, lyžařskou i cykloturistiku, sjezdařský areál Tanvaldský Špičák je vzdálen od hotelu pouhé 2 km. Po dohodě lze zajistit dopravu až ke sjezdovkám, stejně jako zapůjčení lyží nebo v létě horských kol. 300 m od hotelu jsou tenisové kurty, další možnosti kulturního i sportovního vyžití nabízí město Tanvald, na jehož okraji se hotel U dubu nachází.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Hotel U dubu nabízí školní a zájmové pobyty. K dispozici je hřiště na fotbal, volejbal a nohejbal.
Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, svačiny odpoledne, pitný režim

DSCN0016

Služby v okolí

Bankomat:2 km
Banka:2 km
Pošta:2 km
Obchod:2 km
Vlaková zastávka:1 km
Autobusová zastávka:1 km
Bazén:7 km
Koupaliště:2 km
Sjezdové tratě:2 km
Golf:20 km
Bowling:3 km
Půjčovna lyží:2 km
Půjčovna kol:7 km

pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV-SAT WiFi zahradní restaurace gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost klubovna taneční parket hřiště dětské hřiště zvířata akceptována parkoviště parkoviště pro autobusy garáž půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze taxi

DSCN0016
detsky koutek
1 DSCN0022
DSCN0047
DSCN0043
terasa
DSCN0035
travnatá plocha
bar
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu