24515220
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Chata U Vleku

Jizerské hory

Josefův Důl 250, 468 44

GSM:+420 606 217 365
E-mail:ubytovaniuvleku@gmail.com
Web:www.skilucifer.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 235 CZK
Zimní cena od: 255 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4
Chata U Vleku poskytuje ubytování v regionu Jizerské hory, v malebné části obce Josefův Důl, těsně vedle sjezdovky Lucifer.

REZERVACE TEL. + 420 777 847 936 NEBO NA EMAILU  ubytovaniuvleku@gmail.com

Chata U Vleku je roubená, třípodlažní chalupa s jednoduchým, ale účelným vybavením. Přes menší komfort je vyhledávaným místem pro společnou dovolenou několika rodin, a to i s malými dětmi, které se pravidelně vracejí. Hosté chaty U Vleku oceňují v zimě polohu přímo na sjezdovce, v létě bezprostřední blízkost lesa a cyklotras, celoročně pak dobou dostupnost a možnost parkování.

Chata U Vleku - ubytování:

Kapacita je 22 lůžek  celkem v šesti  pokojích (4x 4-lůžkový a 2x 3-lůžkový),  společná, dobře vybavená kuchyň, TV, 3x koupelna s toaletou a 2 lednice se společných prostorech. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou.

Chata U Vleku - další vybavení:

K posezení se nabízí menší společenská místnost, nebo za úplatu za otop další místnost s krbovými kamny a ping-pongovým stolem, která se nachází v přilehlé budově.

Ubytování se psy - po dohodě!

Dovolená s dětmi - nabídka

Skiareál Lucifer a Peklo je ideální sjezdový terén především pro rodiny s dětmi, pro nejmenší lyžaře k dispozici lyžařský pás.

, autor: Ing. Jaroslav Morávek

Služby v okolí

Bankomat:5 km
Banka:5 km
Pošta:1 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:2 km
Autobusová zastávka:5 km
Bazén:15 km
Koupaliště:3 km
Golf:15 km
Bowling:1 km
Půjčovna lyží:0,5 km
Půjčovna kol:0,5 km

pokoj s umyvadlem společné WC společná koupelna TV ve společenské místnosti možnost vaření gril, ohniště klubovna stolní tenis zvířata akceptována parkoviště

, autor: Ing. Jaroslav Morávek
, autor: Ing. Jaroslav Morávek
, autor: Ing. Jaroslav Morávek
, autor: Ing. Jaroslav Morávek
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu