27516434
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion U Marušky***

Český ráj

Radvánovice 53
Karlovice - Sedmihorky, 511 01

GSM:+420 603 461 551
E-mail:umarusky@atlas.cz
Web:www.umarusky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 430 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 5
Počet apartmá: 2
Penzion U Marušky nabízí ubytování v obci Radvánovice, 5 km od města Turnov. Penzion leží prakticky v srdci Českého ráje, na hlavní silnici směr Turnov - Jičín.

Penzion U Marušky*** - ubytování:

Penzion U Marušky poskytuje ubytování v 2 – 4 lůžkových pokojích a ve dvou vícepokojových apartmánech. Celková kapacita penziónu je 50 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV na pokoji. Penzion ubytuje i vaše psy a kočky.

Velký apartmán má max. 8 lůžek, dva velké pokoje, koupelnu a kuchyňku pro přípravu pouze malého občerstvení. Jeho plocha je 70 m2. Vhodné pro početnější rodinu. Je možné využít také jako školící místnost.

Malý apartmán má max. 7 lůžek, 3 pokoje s kuchyňskou linkou a koupelnu. Jeho plocha je 60 m2

Firemní pobyty, dlouhodobé pobyty. Cena je přizpůsobena možnostem zákazníků. Cena je stanovena podle počtu osob, délky pobytu a sezonnosti. 

Penzion U Marušky*** - stravování:

Stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Penzion U Marušky*** - další služby:

Parkování je možné přímo u penziónu. K dispozici je uzamykatelná místnost pro kola a motocykly.

Penzion U Marušky*** - okolí:

Oblast Českého ráje je ideální místo pro turistiku a cykloturistiku - v okruhu 10 km se nacházejí známé atraktivity jako Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, skalní města, lázně Sedmihorky, Turnov, Kozákov, Kost a další.

200 m od penzionu je největší přírodní dětský areál v Českém ráji s velkým množstvím herních zábavních prvků (prolézačky, vzduchové trampolíny).

V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů, hřiště či tělocvičny, zapůjčení horských kol, jízdy na koních, bowling. Provozovatel Vám také může zajistit nádherné vyhlídkové lety nad Českým rájem, rafting včetně zapůjčení kanoe, instruktora a dopravy, nebo výuku horolezectví s instruktorem.

Doporučujeme zcela nové sportovně-relaxační centrum v Turnově (6 km), kde můžete využít nabídky tenisových kurtů, služeb trenéra, dětskou tenisovou školičku, badminton, bowling, saunu, golfový simulátor a občerstvení.

Poznávací dovolená - nabídka

Ideální místo pro Vaši poznávací dovolenou pod Hrubou skálou, na trase Turnov - Jičín.

Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky

Služby v okolí

Bankomat:6 km
Banka:6 km
Pošta:0,1 km
Obchod:0,05 km
Vlaková zastávka:0,05 km
Autobusová zastávka:0,05 km
Bazén:20 km
Koupaliště:1,5 km
Bowling:1 km
Půjčovna kol:0,1 km

Klasifikace: ***
pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji internet v objektu internet na pokoji WiFi zahradní restaurace zahrada, terasa vybavení pro školení hřiště dětské hřiště tenisové kurty půjčovna kol jízdárna zvířata akceptována parkoviště parkoviště pro autobusy minigolf možnost nákupu nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze outdoorové programy programy pro rodiny s dětmi směnárna jazykové znalosti

Stravování

Kapacita: 70

Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky
Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky
Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu