25038560
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ubytování Na kopečku

Jizerské hory

Lázně Libverda 95, 463 62

GSM:+420 728 903 511
E-mail:mikasova.ruzena@seznam.cz
Web:www.jizerske-hory-ubytovani.eu/na-kopecku
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 300 CZK
Zimní cena od: 300 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Ubytování Na kopečku se nachází v útulném rodinném domku, v klidném lázeňském prostředí obce Lázně Libverda, v regionu Frýdlantsko.

Ubytování Na kopečku - ubytování:

Velikost a vybavení pokojů vyhovuje jak jednotlivcům, tak rodinám s dětmi, nebo skupinám přátel do 12 osob.

K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje vybavené TV/SAT, kuchyň je na patře. Dále je možné využít apartmá pro 2-5 osob s vybavenou kuchyní a TV/SAT. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispiozici je WiFi připojení. 

Uvedené ceny ubytování Na kopečku od 300 Kč se řídí podle obsazenosti a délky pobytu.

Ubytování Na kopečku - služby:

U domu je zahrada s posezením, ohništěm a výhledem na lázeňské centrum. Přímo ve zdejších lázních lze využít řady lázeňských procedur (masáže, vířivky, sauny a další).

Ubytování Na kopečku - aktivity:

Ubytování Na kopečku je ideální ubytování pro návštěvníky stále více populárnějšího singeltracku pod horou Smrk. Nástupní místa na singeltrack jsou nedaleko ubytování – Lázně Libverda nebo Obří sud.   

Volný čas můžete trávit například pěšími túrami po Jizerských horách, které nabízejí plno překrásných koutů a vyhlídek. Jsou zde i jedny z nejlepších tras pro méně zdatné i zkušené cyklisty. V zimě lze využít množství běžeckých tratí, sjezdové lyžování je možné v Bedřichově.

Koupání je možné na koupališti v Hejnicích nebo v bazénu u penzionu, ale i v plaveckém bazénu v nedalekém Liberci, kde je i Aquapark v Centru Babylon. Dále se lze vydat na výlety do okolí například na zámek ve Frýdlantu, baziliku v Hejnicích, prohlédnout si Lázně Libverda nebo navštívit ZOO a Botanickou zahradu v Liberci a mnoho dalšího.

, autor: Růžena Mikasová

Služby v okolí

Bankomat:1 km
Banka:1 km
Pošta:0,2 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:1 km
Autobusová zastávka:0,1 km
Bazén:5 km
Koupaliště:1 km
Sjezdové tratě:10 km
Bowling:12 km
Půjčovna lyží:25 km
Půjčovna kol:0,5 km

pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV-SAT WiFi možnost vaření zahrada, terasa dětské hřiště půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby: snídaně

, autor: Růžena Mikasová
, autor: Růžena Mikasová
, autor: Růžena Mikasová
, autor: Růžena Mikasová
, autor: Růžena Mikasová
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu