29399475
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Autokemp Klůček

Českolipsko

Ke Klůčku
Doksy, 472 01

Telefon:+420 487 872 138
GSM:+420 777 915 903
E-mail:autokemp@regatamachovojezero.cz
Web:www.autokemp-klucek.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 148
Kapacita chatek: 148
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Kapacita - karavany:50
Kapacita - stany:500
Kapacita - lůžka v budově:148
Autokemp Klůček nabízí příjemné ubytování v blízkosti Máchova jezera, v městečku Doksy, v regionu Máchův kraj. Nachází se v borovém lese, ve kterém můžete umístit své stany či karavany a nebo zvolit ubytování v chatkách.

POZOR – Pevná telefonní linka 487 872 138 je v provozu od 1. 5. do 30. 9. Mobilní telefon 777 915 903 je v provozu od 1. 10. do 30. 4.

Autokemp Klůček - ubytování, stravování:

V autokempu Klůček jsou k dispozici 2, 3 a 4 lůžkové chaty, které jsou vybaveny lůžkovinami, vařičem a lednicí. Případné nádobí je možno si zde bezplatně zapůjčit. Sociální zařízení je společné. K dispozici jsou dvě kuchyňky s teplou vodou, vařičem; prádelna; sušárna prádla; klubovna s TV a SAT, kulečníkem a knihovnou; dvě centrální ohniště. Teplé sprchy jsou za poplatek (forma automatu).

V autokempu Klůček jsou k dispozici také dvoulůžkové stany s podsadou.

Autokemp Klůček - aktivity:

Pro romantické povahy je určeno stanování přímo na pláži Klůček. Jedná se o menší kemp se sociálním zařízením, teplými sprchami a stravovacím zařízením. K dispozici je půjčovna šlapadel, obří šachy, ruské kuželky, vodní skluzavka, nohejbalové a streetballové hřiště. Tento kemp je určen pěším turistům a cykloturistům neboť zde není možný vjezd motorovým vozidlům.

Autokemp Klůček - sport:

V autokempu Klůček je i možnost sportovního vyžití například minigolf, nebo projížďka na kole po zdejších cyklotrasách. Kemp je pro milovníky cykloturistiky vybaven půjčovnou i úschovnou kol a prodejem cyklomap přímo v kempu. Tento kemp je svojí polohou nejblíže k plážím jezera v Doksech kde naleznete možnosti dalšího sportovního vyžití. Umístění autokempu je také dobré jako výchozí místo pro návštěvu blízkých hradů a k vycházkám po Máchově kraji.

Dovolená s dětmi - nabídka

Areál poskytuje standardní vybavení kempu pro aktivity dětí.

Autokemp Klůček

Služby v okolí

Bankomat:0,9 km
Banka:0,9 km
Pošta:1,6 km
Obchod:0,1 km
Vlaková zastávka:0,7 km
Autobusová zastávka:1,5 km
Bazén:12 km
Koupaliště:0,1 km
Bowling:12 km
Půjčovna kol:0,5 km

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lodí

Cyklisté vítáni: ANO

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce informační centrum restaurace zahradní restaurace obchod směnárna hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda lednice televize elektřina prádelna výlevka chemického WC bezbariérový přístup domácí zvířata akceptována

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina kuchyňka lednice lůžkoviny

Parkování

Parkování: parkování u chatky, parkování u stanu

Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
Autokemp Klůček
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu