27798002
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Sáňky - sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn

Krkonoše

Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM:+420 601 222 111
E-mail:info@sankarska-draha.cz
Web:www.sankarska-draha.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jízdu na saních na jediné osvětlené sáňkařské dráze svého druhu v České republice Vám umožní Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně.

Sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn nabízí jízdu na saních dlouhou téměř 4 kilometry. Na náměstí vedle pošty si zakoupíte jízdenku a označený autobus vás dopraví až ke startu sáňkařské dráhy. Vyráží každou celou hodinu, a to od 10 do 16 hodin. V úterý a v sobotu si navíc můžete užít i noční jízdu v 18, 19 nebo 20 hodin. Autobus vás vyveze pod Špindlerovu boudu a dostanete zapůjčené sáňky, které vrátíte na konci dráhy. Sáňky jsou určeny pro jednu dospělou osobu nebo dospělého s dítětem do 6-ti let.

Sáňkařská dráha je v provozu pouze za vhodného počasí a pokud je sjízdná silnice na Špindlerovu boudu.

Dovolená s dětmi - nabídka

Extrémně dlouhý sjezd bez nutnosti šlapat do kopce vaše děti jistě nadchne.

Aktivní dovolená - nabídka

Když už vás omrzí lyže nebo běžky, vyzkoušejte tuto neobvyklou zimní aktivitu.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu