25619919
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Turistické informační centrum Roháč, Staré Splavy

Českolipsko

Jana Roháče z Dubé 29
Staré Splavy, 471 63

Telefon:+420 481 120 331
GSM:+420 737 260 252
E-mail:info@infosplavy.cz
Web:www.strediskorohac.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Turistické informační centrum sídlí v objektu střediska Roháč. Středisko najdete ve Starých Splavech poblíž železniční zastávky naproti poště asi deset minut chůze od Máchova jezera.

V budově se kromě informačního centra nachází i počítačová učebna, která slouží Centru profesního vzdělávání, prodejna občerstvení a veřejný internet.

Informační středisko podává informace o vyhlášeném turistickém centru Staré Splavy, které se rozkládá na západním břehu Máchova jezera. Poskytuje kompletní informace o tomto oblíbeném letovisku.

Infocentrum také zajišťuje přehled kulturních akcí konaných ve Starých Splavech i v celém regionu okolo Máchova jezera.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu