27516236
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Výhodná jízdenka ČD v Libereckém kraji a příhraničí REGIONet Libnet+

Jizerské hory

Pokud se rozhodnete cestovat po Libereckém kraji a podívat se zároveň na skok k našim sousedům - ať už do německého, nebo polského pohraničí, hodí se pro takové jednodenní cestování integrovaná síťová jízdenka REGIONet Libnet+.

Výhodná jednodenní síťová jízdenka Libnet+ je určena pro cestování v Libereckém kraji a v německém a polském příhraničí. Jízdenku je možné využít ve vybraných vlacích a autobusech.

Druhy síťových jízdenek REGIONet Libnet+ vydávaných ČD:
1. REGIONet Libnet+ pro jednu osobu bez ohledu na věk za 160 Kč,
2. REGIONet Libnet+ pro dvě až pět osob bez ohledu na věk za 320 Kč,
3. REGIONet Libnet+ pro kolo za 90 Kč (doklad REGIONet Libnet+ pro kolo platí pro přepravu jednoho jízdního kola jako spoluzavazadlo na tratích ČD a v Německu).

Jízdenku lze použít v osobních a spěšných vlacích ČD, na kabinové lanové dráze Liberec-Horní Hanychov - Ještěd, ve vybraných autobusových spojích na české straně a ve vybraných spojích německého a poleského příhraničí.

Mapu platnosti jízdenky REGIONet Libnet+ u nás, v Polsku a Německu a další bližší informace naleznete na www.cd.cz/libnet.

Jízdenka Libnet +
Jízdenka Libnet +
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu