26372474
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Turistické informační centrum Semily

Český ráj

Husova 2
Semily, 513 01

Telefon:+420 481 624 721
GSM:+420 601 320 096
E-mail:info@semily.cz
Web:www.semily.cz/cz/turista/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Turistické informační centrum poskytuje celou řadu informací a služeb. Sídlí v centru města v budově Muzea a Pojizerské galerie Semily.

Infocentrum nabízí turistické informace ze Semil i z celého regionu Český ráj, Pojizeří, Krkonoše a Jizerské hory. Poskytuje informace o památkách, tipech na výlety, ubytování, stravování a dalších službách, dále informace o vlakových a autobusových spojích a informace o kulturních a sportovních akcích. Přímo na informačním centru je možno zakoupit vstupeky na vybrané kulturní akce v Semilech a blízkém okolí.

Na infocentru můžete také zdarma získat informační materiály regionu či zakoupit některé z velkého výběru pohlednic, turistických a cykloturistických map a suvenýry. K dispozici jsou zde drobné upomínkové předměty - odznaky, přívěsky, trička a také knihy včetně regionální literatury.

Příloha

Otevírací doba

Červenec - Srpen Po - Ne 9:00 - 17:00
Září - Červen Po - Ne 9:00 - 16:00

Informační centrum Semily

Cyklisté vítáni: ANO
internet v objektu

Informační centrum Semily
Informační centrum Semily
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu