25564848
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Regionální turistické informační centrum Vrchlabí

Krkonoše

Krkonošská 8
Vrchlabí, 543 01

Telefon:+420 499 405 744
E-mail:info@krkonose.eu
Web:www.krkonose.eu
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Regionální informační centrum Krkonoše se nachází v centru města Vrchlabí, v budově městské radnice na náměstí.

Infocentrum nabízí turistické informace z Vrchlabí a jeho okolí, i z celého regionu Krkonoš, Podkrkonoší, Českého ráje, Jizerských hor a Kladského pomezí. Dále zajišťuje nabídku kulturních, sportovních a společenských akcí ve městě a okolí.

Můžete zde také získat informace o možnostech ubytování a stravování ve Vrchlabí a přilehlém regionu či informace o dopravním spojení. Infocentrum také poskytuje informace o tipech na pěší i cyklo výlety a informační materiály, texty a brožury.

Zakoupit zde můžete turistické a cykloturistické mapy a průvodce, pohlednice, upomínkové předměty a knihy včetně regionální literatury. Je zde také zajištěn předprodej vstupenek na kulturní a další společenské akce.

V prostorách infocentra je také internet pro veřejnost a směnárna.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu