30814300
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Hotel Štekl

Český ráj

Hrubá Skála 5
Hrubá Skála, 511 01

Telefon:+420 481 389 684
GSM:+420 777 737 189
E-mail:info@hotel-stekl.cz
Web:www.hotel-stekl.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 495 CZK
Zimní cena od: 495 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 61
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 21
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 4
Hotel Štekl poskytuje komfortní ubytování přímo v srdci regionu Český ráj, v oblasti plné přírodních krás. Nachází se v těsném sousedství zámku Hrubá Skála, pouhou půl hodinu od vlakové a autobusové zastávky a je snadno dostupný i vlastním automobilem.

Hotel Štekl je pojmenován po svém zakladateli, Karlu Šteklovi, který roku 1895 postavil tento objekt na skalním pískovcovém masivu vedle zámku Hrubá Skála. Předlohou stavby byla pravděpodobně zámek Miramare u Terstu, který také ční na skalním masivu. Překrásné prostředí Českého ráje bylo navštěvováno i významnými hosty. Hotel navštívil známy český spisovatel Karel Čapek, na celé léto sem jezdil univerzitní Profesor a člen AV Dr. Vladimír Knichal a také čeští malíři i spisovatelé.

Hotel Štekl - ubytování:

Hotel Štekl nabízí ubytování převážně ve dvoulůžkových pokojích, ale jsou zde i třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a také čtyři apartmány, které mají předsíň s ledničkou, obývací pokoj s TV/SAT, ložnici a koupelnu vybaveny vanou. Pokoje mají předsíň, TV/SAT, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Některé pokoje mají balkón a na některých je také lednička. Na všech pokojích i v apartmánech je možno využít připojení k internetu WiFi. Hotel Štekl je nekuřácký ve všech prostorách.

Hotel Štekl - stravování:

V ceně ubytování je obsažena snídaně - studený a teplý bufetový stůl.

Součástí hotelu je restaurace a k dispozici je i salónek.

Dovolená s dětmi - nabídka

Hotel Štekl je vhodným místem pro pobyty rodin s dětmi. Součástí zahradní restaurace je i dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Hotel Štekl nabízí kromě ubytování možnost pořádání menších svatebních hostin.

Aktivní dovolená - nabídka

Krajina v okolí hotelu Štekl je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku i horolezectví. Možnost zajištění pronájmu tenisových kurtů, jízdy na koni, pronájmu horských kol či vyhlídkových letů.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Hotel Štekl nabízí možnost kongresové a incentivní turistiky. Nabízí uspořádání seminářů, školení a jiných firemních akcí. Ve 4 pokojích a salonku je možnost připojení k internetu přes vysokorychlostní linku. Možnost zajištění doplňkových sportovních aktivit.
Technické vybavení: flip-chart, televizor, video, DVD přehrávač, CD přehrávač, počítač, dataprojektor, přenosné plátno, internet, WiFi, kopírka
Služby: catering, květinová výzdoba
Prostory pro akce: salonek, školící místnost, sál
Salonek - kapacita: 20
Školící místnost - kapacita: 20
Sál - kapacita: 80

Hotel Štekl

Služby v okolí

Bankomat:10 km
Banka:10 km
Pošta:3 km
Obchod:2 km
Autobusová zastávka:3 km
Bazén:10 km
Koupaliště:3 km
Golf:16 km
Bowling:3 km

Klasifikace: ***
pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s vanou pokoj s WC TV na pokoji TV-SAT pokoj s balkónem internet v objektu internet na pokoji WiFi veřejný telefon zahradní restaurace gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost vybavení pro školení dětské hřiště tenisové kurty půjčovna kol parkoviště parkoviště pro autobusy uzavřené parkoviště úschovna sportovních potřeb kreditní karty akceptovány trezor nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze taxi jazykové znalosti

Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
Hotel Štekl
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu