28038850
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ski areál SKiMU, Malá Úpa

Krkonoše

SKiMU Sport Centrum, Horní Malá Úpa 130
Malá Úpa, 542 27

GSM:+420 603 386 257
E-mail:info@skimu.cz
Web:www.skimu.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Sněhové informace

Telefon: +420 603 386 257
Areál mimo provoz. Ukončili jsme sezonu. Děkujeme za návštěvu.
Počasí a teplota:- - °C
Podmínky: mimo provoz
Typ sněhu a výška pokrývky:-
Provoz areálu:mimo provoz
Sjezdovky:červená, modrá a červená
Ski areál SKiMU Malá Úpa nabízí jedinečné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Areál zahrnuje středisko U kostela a středisko Pomezky.

Středisko U kostela
Středisko U Kostela zahrnuje pět sjezdovek obsluhovaných čtyřmi vleky, přičemž horní část sjezdovky U Kostela 1000 odpovídá náročnosti červené barvy. Náročnost zbývajících sjezdovek odpovídá modré barvě. Ve středisku U Kostela rovněž naleznete dětský SKiMU Park a občerstvení, U Dědka a Báby.

Ski-crossové dráhy
Pokud vás už nebaví jen sjíždět svahy, tak si můžete vyzkoušet i trochu adrenalinovější sjezdy přes ski-crossové dráhy. Ty jsou dvě. Jednu najdete na sjezdovce U Kostela 400 a druhou na sjezdovce U Kostela 300.


Středisko Pomezky
Středisko Pomezky disponuje vlekem a sjezdovkou rozdělenou na horní část, s náročností odpovídající červené barvě, a spodní část, s náročností odpovídající modré barvě. V blízkosti sjezdovky se nachází i dětský SKiMU Park s nejrůznějšími pomůckami pro výuku lyžování. Přímo na sjezdovce je v letošní sezóně otevřen SKiMU House, restaurace a aprés-ski, pro občerstvení unavených lyžařů. Z velké části prosklená budova dovolí přímý výhled na celou sjezdovku.

Snowpark
Pro odvážné snowboardisty je na sjezdovce Pomezky připraven Snowpark s raily, boxem a několika skoky. Snowpark najdete nad SKiMU Housem, restaurací a aprés-ski.

Dětský SKiMU Park
Skiarál Malá Úpa zahrnuje dva dětské SKiMU Parky, které jsou situovány do těsné blízkosti hlavních sjezdovek skiareálu. Dětský SKiMU Park "Pomezky" a dětský SKiMU Park "U kostela" jsou vybaveny dětským vlekem a množstvím nejrůznějších pomůcek pro zpestření dětského lyžování. Děti jsou zde pod dohledem profesionálně vyškolených učitelů, jejichž vyučovací metodou je zábava, hra a sport. Dětskou školu lyžování mohou navštěvovat děti již od 3 let. Instruktoři se o děti postarají i během oběda, hradí se pouze oběd.

Další služby
Lyžaře čeká pod sjezdovkou občerstvení v Pomezních Boudách. Sto metrů od sjezdovky se nachází SKiMU Sport Centrum, ubytovací a sportovní zařízení, které je vybaveno relaxačním centrem - vířivka, sauna - které uvolní tělo po celodenní námaze. Pro neúnavné sportovce nabízí SKiMU Sport Centrum posilovnu, ricochet a sportovní halu, kterou je možné využít na basketbal, fotbal, florbal, volejbal a další sporty. 

Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu

umělé zasněžování technická úprava svahu skibus

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 8/0

Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa - středisko Pomezky, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa - středisko Pomezky, autor: archiv subjektu
Ski areál SKiMU, Malá Úpa - středisko U kostela, autor: archiv subjektu
SKiMU Sport Centrum a Apartmány, autor: archiv subjektu
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu