25621794
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion Toska

Krkonoše

Velká Úpa 202
Pec pod Sněžkou, 542 21

Telefon:+420 499 736 339
GSM:+420 733 515 649
+420 777 613 102
E-mail:info@penziontoska.cz
Web:www.penziontoska.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 420 CZK
Zimní cena od: 450 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 32
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3
Penzion Toska se nachází ve Velké Úpě, necelých 800 m od centra Pece pod Sněžkou, jednoho z největších turistických center východních Krkonoš. Penzion leží nad řekou Úpou, v blízkosti hlavní silnici do Pece nad Sněžkou. Proto je penzion autem pohodlně dostupný po celý rok. Penzion Toska je vhodný nejen pro pobyty rodin, párů či jednotlivců, ale i pro firemní akce, oslavy nebo školní zájezdy.

Penzion Toska – ubytování:

Penzion nabízí levné ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nově zrekonstruované a každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením.

K dispozici je dětský koutek a herna se šipkami a stolním fotbalem. K dispozici je také společenská místnost s televizí. Wi-fi připojení je zdarma dostupné v celém objektu.

Penzion je celoročně přístupný po upravované, asfaltové cestě s parkováním přímo u objektu, zdarma.

Penzion Toska - stravování:

Penzion nabízí stravování v rozsahu snídaní nebo polopenze. Po dohodě je možné přiobjednat i obědy. Každodenně je k dispozici také bar.

Penzion Toska – okolí:

V zimním období zajisté oceníte skutečnost, že penzion se nachází poblíž největšího lyžařského areálu v České republice, skiareálu Černá hora-Pec. Po dohodě je možné zajistit dopravu až ke sjezdovce. Rovněž můžete využít pravidelné linky skibusu, který staví cca 100 m od penzionu.

V letním období je chata ideálním výchozím bodem turistických a cyklo tras (Sněžka, Růžová hora, Portášovi boudy, Obří důl, ...).

Lehce dostupná je Lanová dráha Sněžka, wellnesscentrum  a bowling (hotel Relax), bobová dráha, Monkey park a množství vyborných restaurací a klubů.

Penzion Toska

Služby v okolí

Bankomat:1,5 km
Banka:1,5 km
Pošta:1,5 km
Obchod:1,5 km
Vlaková zastávka:12 km
Autobusová zastávka:0,5 km
Bazén:1,5 km
Koupaliště:12 km
Sjezdové tratě:1 km
Golf:12 km
Bowling:1 km
Půjčovna lyží:1 km
Půjčovna kol:1 km

pokoj se sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti internet v objektu WiFi bar klubovna zvířata akceptována parkoviště úschovna sportovních potřeb trezor nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze taxi jazykové znalosti

Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
Penzion Toska
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu