27458827
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion Selský dvůr, Raspenava

Jizerské hory

Jabloňová 678
Raspenava, 463 61

Telefon:+420 482 319 220
GSM:+420 606 913 163
E-mail:selsky.dvur.rasp@quick.cz
Web:www.selskydvur.onas.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 390 CZK
Zimní cena od: 390 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Přistýlky: 7
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Statek a penzion Selský dvůr nabízí ubytování v obci Raspenava v regionu Frýdlantsko, na klidném místě v pěkné přírodě Jizerských hor.

Penzion Selský dvůr, Raspenava - ubytování:

V objektu je zachováno co nejvíce provozních částí tak, aby mohly dále sloužit svému účelu. Z původních pokojů pro sezónní dělníky bylo vybudováno 6 pokojů pro hosty, každý s vlastním sociálním zařízením.Celková kapacita je ideální na rodinnou rekreaci tj. 14 lůžek s možností 7 přistýlek. Ubytovací kapacita a služby jsou certifikovány:

Penzion Selský dvůr - stravování:

Je zde krásná selská jizba v původním stavu s kachlovými kamny a vyřezávaným ostěním, z původního chléva je velmi pěkná stylová restaurace s perfektní kuchyní (speciality české i světové kuchyně).

Snídaně je v ceně ubytování. Je zde možno posedět v restauraci, venku Pod kaštanem, u grilu (dělají se selata, jehňata, kuřata nebo různé jiné speciality).

Penzion Selský dvůr - aktivity:

Pro vyžití je na statku stolní tenis, šipky, stolní hry, venku hřiště na tenis, odbíjenou, nohejbal. Jsou k vypůjčení mapy a průvodci po okolí i pro republiku, horská a trekingová kola. Dětská zahrádka s pískovištěm, kolotočem, houpačkou, dětským bazénem a dalšími atrakcemi včetně hraček.


Na statku se chová poměrně široká skupina domácího zvířectva (dva psi, pět koní, patnáct ovcí a koz, slepice, králíci, včelstvo). Hosté mohou přijít do styku se všemi zvířaty, ale pouze v doprovodu obsluhy. Na koních je možno jezdit pod sedlem nebo využít kočáru či v zimě saní. Samozřejmě je toto k dispozici i pro ostatní např. pro svatby, nebo i individuálně po tel. domluvě, pro začátečníky i pokročilé, v kruhu i do přírody.

Možnost prodeje výrobků ze Selského dvoru.

Dovolená s dětmi - nabídka

Penzion Selský dvůr je vhodný pro pobyty rodin s dětmi. K dispozici stolní tenis, šipky, stolní hry, venku hřiště na tenis, odbíjenou, nohejbal, dětská zahrádka s pískovištěm, kolotočem, houpačkou, dětským bazénem a dalšími atrakcemi včetně hraček.

Agroturistika - nabídka

Ubytování v soukromí dle doporučených standardů Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Ekocertifikace dle kritérií ECEAT CZ - Evropské centrum pro Eko Agro turistiku.

Otevírací doba

Leden - Prosinec --

Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr

Služby v okolí

Bankomat:5 km
Banka:5 km
Pošta:1 km
Obchod:0,3 km
Vlaková zastávka:1,5 km
Autobusová zastávka:0,3 km
Bazén:12 km
Koupaliště:2 km
Sjezdové tratě:18 km
Golf:12 km
Bowling:7 km
Půjčovna lyží:18 km
Půjčovna kol:0,01 km

Klasifikace: ****
pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti TV-SAT pokoj s rádiem internet v objektu zahradní restaurace gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost klubovna taneční parket tělocvična, fitness venkovní bazén hřiště dětské hřiště tenisové kurty stolní tenis půjčovna kol jízdárna zvířata akceptována parkoviště garáž půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení konferenční služby programy volného času programy pro rodiny s dětmi taxi

Služby: občerstvení, WC, parkoviště
Nabídka jízdárny: vyjížďky

Stravování

Kapacita: 30
Služby: dětské porce, akceptace zvířat
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, parkoviště
Parkování: parkování pod uzávěrou

Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr, autor: Archiv: Penzion Selský Dvůr
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu