29416137
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Koncert klasické a fingerstylové kytary v podání tří velkých talentů české, švýcarské a německé kytarové školy.

Český ráj

Krajířova 102
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 326 109 403
+420 326 109 409
E-mail:templ@kulturamb.cz
Web:www.kulturamb.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Ve čtvrtek 30. ledna vystoupí v prostoru Městského paláce Templ trojice mimořádně nadaných kytaristů, kteří ke svému umění dospěli nejen účastí v prestižním festivalu Kytara napříč žánry, ale také bohatými zkušenostmi ze zahraničí.

V programu vystoupí:

Adam Pavlíček z Prahy
kytarista, skladatel, interpret různých žánrů a hudební pedagog. Studoval hru na kytaru na Akademii múzických umění v Praze (titul BcA.) a Zürcher Hochschule der Künste v Zürichu. Získal několik ocenění na interpretačních mezinárodních soutěžích. Věnuje se klasické kytarové technice a modernímu stylu fingerstyle. V roce 2013 získal ocenění Harvest Price a se svou instrumentální tvorbou vyhrál v roce 2016 první cenu na Kytarové soutěži SAI.

Michal Šnajdr z Mladé Boleslavi
Fingerstylový kytarista. Jeho repertoár je složen z autorské tvorby a pro kytaru upravených evergreenů. V roce 2015 se nominoval do semifinále mezinárodní soutěže “Kytara napříč žánry” a dnes patří k tomu nejlepšímu, co můžete na české scéně populární klasické kytary vidět.

Antonín Pevala z Hradce Králové
absolvent Pardubické Konzervatoře. Kromě klasické hudby hraje i skladby z žánrů jako je jazz, rock, pop, nebo folk ve svých instrumentálních úpravách pro kytaru. Nyní pokračuje studium hudby na Hochschule für Musik Carl Maria von Weber v Drážďanech, kde vedle klasické hudby studuje i tyto populární směry.

Pořad uvádí BcA. Adam Pavlíček.
Začátek představení v 18:00 hodin
Vstupné: 260,-
Místa k sezení nejsou číslována.
Vstupenky jsou v prodeji přes spol. Ticketportal.cz a na místě akce.

Rádi bychom Vás informovali, že jsme na koncert Bohemian Guitar Fingers uvolnili akční vstupenky za sníženou cenu 200,-Kč.

Tyto je možné pořídit na portálu www.smsticket.cz pod odkazem https://www.smsticket.cz/vstupenky/19841-bohemian-guitar-fingers

a to do půlnoci dne 27.1.2020.

Dne 28., 29., a 30. ledna jsou vstupenky k dispozici na témže portálu www.smsticket.cz do 18. hodiny, nebo fyzicky na místě akce za původní cenu 260,-Kč.

Pro základní  školy a základní umělecké školy jsou k dispozici skupnové vstupenky na fakturu za 100,-Kč pouze přes kontakt produkce@slavekmadera.cz, nebo níže uedené telefonní kontakty.

Původní informace o předprodeji  na portálu ticketportal.cz je mylná a omlouváme se za ni.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši účast.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu