27458782
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Bonnie Tyler a Chris Norman v liberecké Home credit areně!

Jizerské hory

Jeronýmova 570/22
Liberec, 460 08

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
4.4.2020 zažije liberecká Home credit arena jedinečný společný dvojkoncert zpěváků s nezaměnitelným hlasem Bonnie Tyler a Chrise Normana. Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé.

Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.
Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!


Bonnie a Chris
Bonnie a Chris
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu