25609262
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion Harry

Krkonoše

Sklenařice 22
Vysoké nad Jizerou, 512 43

GSM:+420 727 866 098
E-mail:beneckonaspici@seznam.cz
Web:www.penzionharry.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Celkový počet pokojů: 5
Penzion Harry nabízí nadstandardní ubytování pro rodiny, přátele i skupiny až do 30 osob přímo na sjezdovce. Penzion Harry leží v obci Sklenařice – Vysoké nad Jizerou. Vysoké nad Jizerou je jedním z turistických center západních Krkonoš. Penzion nabízí panoramatický výhled na Krkonoše a udržovanou komunikaci s dojezdem až k chalupě.

Penzion Harry – ubytování:

Chalupa leží na velkém pozemku v nádherné horské krajině na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, u silnice ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou. K objektu vede udržovaná cesta, která je turistickou spojnicí mezi Sklenařicemi a Vysoké nad Jizerou, umístěná cca 100 m od domu (v zimě je udržovaná). Parkování přímo u chalupy je zajištěno. K dispozici je uložení kol a lyží pod uzamčením.

Penzion nabízí 24 lůžek v 5 pokojích apartmánového typu. Pokoje jsou velmi prostorné a nadstandardně vybavené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a TV. V celém penzionu je připojení k WI-FI zdarma. Pakování je možné přímo u penzionu.

Dále penzion nabízí saunu a vnitřní bazén s whirpoolem. Penzion je ideální jako ubytování pro milovníky lyžování. Všechny služby jako je servis lyží nebo půjčovna jsou k dispozici v bezprostředním okolí penzionu.

Penzion dále nabízí multifunkční sportovní hřiště, dětské hřiště a ohniště.

Penzion Harry – stravování:

Hospůdka u Harryho nabízí stravování od snídaně po polopenzi. Snídaně podáváme formou švédských stolů od 08.00 do 09.30 hodin. Večeře se podávají od 18.00 do 19.30 hodin (výběr z 2 jídel).

Vinotéka a prodejna sýrů
Součástí penzionu je také malá vinotéka a prodejna sýrů. 

Penzion Harry – okolí:

Padesát metrů od vchodu domu končí lyžařský vlek a značené turistické a cykloturistické trasy vedou jen 100 metrů od objektu.

Další možnosti lyžování jsou: skiareál Šachty ve Vysokém nad Jizerou (0.5 km),  

Ski areál Paseky nad Jizerou (3 km), Rokytnici nad Jizerou (10km), Harrachov (18km) nebo ski areály Kořenov – Příchovice (10 km).

V okolí penzionu je řada turisticky atraktivních cílů:

- rozhledna Roprachtice
-
Krkonošská muzea ve Vysokém nad Jizerou a Pasekách nad Jizerou
-
rozhledna Štěpánka a Maják a muzeum Járy Cimrmana
-
město Harrachov

pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti internet v objektu WiFi gril, ohniště zahrada, terasa klubovna sauna hřiště dětské hřiště parkoviště úschovna sportovních potřeb kreditní karty akceptovány nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze taxi směnárna jazykové znalosti

 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu