29283882
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Turistická ubytovna Galerka Lišný

Český ráj

Líšný 2.díl 98, 468 22

Telefon:+420 485 100 500
GSM:+420 775 580 388
+420 775 893 997
E-mail:ubytovani@galerkalisny.cz
info@sundiskfamily.cz
Web:www.galerkalisny.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 270 CZK
Zimní cena od: 270 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 25
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 2
Turistická ubytovna Galerka se nachází v obci Lišný, která je vzdálená cca 2 km od obce Malá Skála. Malá Skála je jedním s turistických center turistického regionu Český ráj.

Ubytovna Galerka – ubytování:

Turistické ubytování s kapacitou 25 lůžek ve čtyřech pokojích nabízí ubytování pro sportovně založené rodiny s dětmi, školní výlety, či vodáky a cyklisty, kteří nečekají luxus, ale dokáží se radovat s dostupného a romantického ubytování na břehu řeky Jizery.

K dispozici je také zrekonstruovaná klubovna, zahradou s vejminkem, dětským domečkem a ohništěm.

Součástí ubytování je také občerstvení s příjemným posezením na lavičkách u stolků na terásce či na trávě. Návštěvníci využívají i vnitřní prostory s posezením, barem, a infocentrem, kde mohou nakoupit pohledy, známky, nebo mapy. V Galerce Líšný naleznete také opravdovou (byť maličkou) galerii.

Ubytovna Galerka – další služby: 

Součástí nabídky prostřednictvím společnosti Sundisk je půjčovna lodí, půjčovna koloběžek - Žlutá plovárna. Dále zajišťujeme drobný servis a opravy pro návštěvníky stezky Greenway Jizera. Také si zde můžete vypůjčit cokoliv ze širokého sortimentu půjčovny sportovních potřeb (míče, mapy, stolní tenis, badminton, petague a další).

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Turistická ubytovna Galerka Lišný je vhodná pro školní pobyty či sportovní soustředění. Stravování zajišťováno dle ubytování a dle aktuálního programu, u celodenních výletů mimo Pojizeří příprava bohatých obědových balíčků. Možnost zajistit i buřty na večerní opékání, případné grilování.

Související články

Turistická ubytovna Galerka Lišný

pokoj s WC společné WC možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa klubovna půjčovna kol zvířata akceptována parkoviště půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb kreditní karty akceptovány nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze programy volného času outdoorové programy programy pro rodiny s dětmi jazykové znalosti

Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
Turistická ubytovna Galerka Lišný
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu