29094696
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ski areál Pařez

Krkonoše

Studenov
Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 605 556 536
E-mail:skiparez@rokytnice.com
Web:www.skiparez.cz
www.skiregion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Ski areál Pařez nabízí levné a kvalitní lyžování pro rodiny s dětmi, školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat.

V areálu jsou k dispozici dva lyžařské vleky a krásná upravovaná, téměř 80 m široká sjezdovka. K dispozici je také parkoviště, kiosek se širokým sortimentem rychlého občerstvení a posezením přímo na svahu.

V areálu se nachází rovněž lyžařská škola pro začátečníky i pokročilé a rovněž škola se zaměřením na výuku snowboardingu.

V zimní sezóně jezdí po celé Rokytnici nad Jizerou bezplatný skibus.

Travní lyže
Skiareál Pařez pro připravil také letní variantu lyžování - zapůjčí vám zde travní lyže včetně veškerého potřebného vybavení (hole, helmy, lyžařské boty, chrániče atd.) a vyvezou vás lyžařským vlekem. Začátečníkům rádi poradí. Půjčovna travních lyží je mimo provoz za nepříznivého počasí (déšť, bouřka atd.).

Lyžování na travních lyžích a technika jízdy se velmi podobá jízdě na krátkých carvingových lyžích. Travní lyžování je vhodné pro sportovně naladěné návštěvníky Rokytnice nad Jizerou, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Travní lyže zde rádi zapůjčí osobám starším 18ti let případně osobám starším 15ti let v doprovodu zákonného zástupce. Pro travní lyžování je vhodné starší sportovní oblečení.

Skiareál je součástí největší lyžařské oblasti v České republice SKIREGION.cz, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Výhodou pro lyžaře je společné jízdné, v lyžařských střediscích Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice.


Skiareál Pařez nezapomíná ani na vyznavače prken a prkének. Pokud Vám více vyhovuje snowboarding, přijďte si vyzkoušet jeho letní variantu - mountainboarding. 

Aktuální informace z lyžařského areálu

Aktivní dovolená - nabídka

Zimní i letní varianta lyžování. V zimě lyže klasické, v létě lyže travní.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Ski areál Pařez nabízí levné a kvalitní lyžování pro školní výcvikové a lyžařské kurzy. Pro organizované skupiny možnost slevy.

Související články

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez

lyžařská škola lyžařská školička parkoviště rychlé občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu skibus

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 2/0

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu